Компанія Microsoft розмістила в своєму блозі нову запис, що дає розробникам кілька рад по розробці додатків, найбільш дружніх до ресурсів смартфона. Але не тільки розробникам буде цікава ця інформація, але і звичайним користувачам.

Для прикладу взято два фону робочого екрану — один яскравіше, а інший потаємні. У той же час обидва малюнка мають однакове розташування текстур і схожий дизайн.

Запустивши спеціальний додаток, фахівці отримали дуже велику відмінність у результатах. Фіолетовий фон протягом п’яти секунд використовував 0.37 mAh, що дозволить працювати з додатками з темним фоном на смартфони з Windows Phone 8 близько 7 годин. Однак зовсім чорний фон використовував всього 0.09 mAh, що означає працездатність пристрою більше доби. З цього експерименту можна зробити висновок, що чим темніший фон, тим менше витрачається енергії.

Було зроблено ще кілька цікавих пояснень. Наприклад, з’єднання за допомогою 3G використовують менше енергії, ніж з’єднання через Wi-Fi. Використання анімованих картинок значно знижує час роботи пристроїв, так як процесору доводиться обробляти багато анімації, внаслідок чого збільшується споживання енергії.

Джерело