Зробити це не так вже і складно, і ви це зрозумієте, прочитавши статтю.

Багато з вас хотіли під час перегляду відео, пояснення іншій людині про здібності будь-якої програми і в багатьох інших випадках зробити скриншот екрана. Але багатьом це не вдавалося, так як їм була невідома комбінація клавіш або певну дію для створення знімка екрану на пристрої Android.

Після виходу Android 4 процес створення скріншотів набагато спростився, а більшість девайсів стали підтримувати єдине сполучення клавіш для створення знімка екрана. Для цього потрібно натиснути кнопку включення живлення і одночасно клавішу регулювання гучності в нижньому положенні (зменшення гучності). Потрібно натиснути і утримувати ці 2 клавіші до тих пір, поки ви не почуєте звук або на екрані не з’явиться певна анімація, інформує про успішне створення скріншота.

Збережені знімки будуть зберігатися в галереї зображень. Якщо ви захочете скористатися провідником, то ці знімки ви знайдете в папці /Pictures/Screenshots.

Інший спосіб, який може не працювати на багатьох пристроях. Щоб перевірити його працездатність, потрібно натиснути клавішу вимкнення живлення і тримати її до тих пір, поки не з’явиться меню. Якщо вий знайдете там пункт «Скріншот» — даний метод для вас. Меню автоматично забереться після вибору цього пункту.

Для дуже старих девайсів, на жаль, такої можливості може не бути.

Острівцем у світі інтерфейсів є Samsung. Якщо ви є щасливим володарем пристроїв Samsung Galaxy S3, S4 або Galaxy Note 3, то вам взагалі не потрібно нічого натискати.

У налаштуваннях пристрою вам потрібно знайти пункт «Руху» і активувати його. Потім потрібно поставити галочку напроти пункту «Знімок долонею». Тепер, щоб зробити скріншот, потрібно всього лише провести по екрану ребром долоні зліва-направо, але потрібно, щоб долоня обов’язково при цьому стосувалася дисплея. Якщо все зроблено правильно, ви почуєте звук затвора камери і побачите повідомлення, що знімок зроблений і поміщений в галерею.