Нещодавно додаток Facebook для Android оновився, став більш дружелюбним для користувачів. Проте одна маленька проблема все ж залишилася.

Ця маленька проблема – автозапуск відео при переході на його сторінку. Все б нічого, якщо ви використовуєте Wi-Fi, однак у всіх інших випадках ця обставина створює певні незручності. Відео може витратити досить велика кількість інтернет-трафіку (якщо ваш план не безлімітний), а також досить швидко розрядити акумулятор.

У додатку Facebook для Android у налаштуваннях існує опція, що дозволяє відключити автоматичне відтворення відео. Вона відключає автовідтворення тільки в тому випадку, якщо передача даних здійснюється не через Wi-Fi. В інших випадках автовідтворення працює.

Щоб включити цю опцію, необхідно в головному меню програми знайти пункт «Налаштування програми» (у нижній частині меню). У налаштуваннях вибрати пункт «Автозапуск відео лише на WiFi» і відзначити його. Тепер ваше відео буде автоматично відтворюватися тільки при наявності Wi-Fi, в усіх інших випадках воно буде відтворюватися тільки при натисканні на кнопку Play.