Телефони цього виробника відрізняються великою швидкістю роботи і довгим часом роботи акумулятора за рахунок вбудованого в оболонку MIUI таск-кілера, автоматично завершує всі фонові процеси на заблокованому пристрої через деякий час.

Іноді це цілком виправдано, щоб зберегти заряд батареї і продовжити термін роботи від одного заряду. Але трапляється, коли вам потрібно, щоб програма працювала безперервно і не відключалася після того, як екран телефону згасне. Прикладом служить прослуховування музики ВКонтакте, заняття фітнесом або їзда на велосипеді – ті випадки, коли телефон лежить у вас в кишені, а додаток повинен працювати. Розглянемо на прикладі MIUI 8, як залишити додатки працювати навіть у фоновому режимі.

Отже, приступимо. Запустіть потрібну вам програму, в моєму випадку це додаток для велосипедистів Strava, також можна запустити ще ВКонтакте для наочності. Після того, як програми запущені, необхідно зайти в Диспетчер завдань. Робиться це для різних моделей по різному. Якщо у вас модель з однією кнопкою посередині, потрібно натиснути і потримати її, поки не з’явиться список запущених додатків, якщо у вас модель з трьома сенсорними клавішами (наприклад Redmi Note 2), потрібно швидким дотиком натиснути ліву клавішу контекстного меню, щоб з’явився список додатків. На екрані це буде виглядати так:

Наступним кроком буде блокування завершення фонового процесу для потрібної вам програми, наприклад Strava. Для цього в диспетчері завдань потрібно провести по іконці програми зверху вниз. Над іконкою з’явиться значок замку, який слід натиснути.

У додатку з’явиться значок замку, який підкаже, що додаток заблоковано від автоматичного завершення. Можна не турбуватися, що відстеження вашої активності перерветься через якийсь час (у випадку з Strava) або перестане грати музика (у випадку з ВКонтакте).

Для того, щоб процес не висів постійно запущеним, після завершення активностей, слід відключити блокування автоматичного завершення фонового процесу. Для цього потрібно виконати всі маніпуляції, описані вище, і зняти «замочок» у додатку, натиснувши відповідну іконку.