Для користувачів, зовсім недавно встановили собі нову операційну систему від Microsoft це може здатися непростим завданням.

Користувачі, які перейшли на Windows 8 з попередніх версій, наприклад Windows 7, шукають схожі риси для найкращого розуміння нової системи. Деякі впадають в ступор, не знайшовши, наприклад, кнопку «Пуск». А деяким і зовсім стає не по собі, коли вони бачать новий інтерфейс Metro, і не знають що там робити, адже він цілком складається з так званих «плиток». Але їм все ж вдається дещо як встановити туди програми.

Але рано чи пізно виникає необхідність видалити програми з Windows 8. Як же це зробити? Це не так очевидно, як на попередніх версіях Windows. Якщо ви зайдете в так звану Charms Bar (панель, спливаючу при підведенні миші до правого верхньому або нижньому куті екрану) і натиснете в ній пункт «Налаштування», то ніяких налаштувань, що натякають на видалення додатків ви там не знайдете. Те ж саме станеться, якщо ви натиснете на посилання Change PC settings — там теж не буде ніяких опцій видалення програм.

Може бути треба скористатися старою доброю панеллю управління? Немає. Якщо туди зайти, то можна побачити, що там немає списку додатків. Адже вони не є програмами в традиційному сенсі.

На ділі все виявляється дуже просто. Якщо ви використовуєте мишу Windows 8, просто наведіть курсор над «плиткою» програми, натисніть правою кнопкою миші і виберіть пункт «Видалити» з меню опцій, яке з’явиться внизу екрану.

Якщо ж ви користуєтеся планшетом на базі Windows 8, то очевидно, що у вас немає миші. Довге натискання на «плитку» не призводить до бажаного появи меню, де можна вибрати опцію «Видалити». Так що ж робити?

Необхідний невеликий «танець з бубном». Необхідно натиснувши і утримуючи «плитку» додатка трохи потягнути її вниз. Тоді ви побачите в кутку «плитки» галочку і внизу панель інструментів, де ви можете вибрати пункт «Видалити».

Трохи незрозуміло, навіщо компанія Microsoft додала необхідність зайвих рухів при видаленні програм, адже в інших системах потрібно просто натиснути і утримувати кнопку для видалення програми.

На додаток до всього варто сказати, що переміщення іконок також не працює в нормальному розумінні цього процесу — при переміщенні іконки додатка необхідно знову ж потягнути її трохи вниз і вже потім переміщати в потрібне місце. Щонайменше нелогічно.

Джерело

Віджет від SocialMart