Виявимо слабкі та сильні місця вийшов нещодавно оновлення.

Минулого тижня Apple випустила оновлення iOS 6.1.3. В офіційному релізі оновлення йшлося про основні зміни, які привніс апдейт — проблеми з екраном блокування і малозначною для нашої країни проблемою оновлення карт Японії. Зовсім недавно ми писали, як вплинув вихід оновлення на iPhone 5, сьогодні ми вирішили написати про iPad Mini, тим більше, що цей планшет набирає в нашій країні популярність.

Apple випустила iOS 6.1 в січні, але з великою кількістю поліпшень і нововведень в системі з’явилося не менш значну кількість недоліків. Вихід оновлень iOS 6.1.1 і iOS 6.1.2 частково виправили деякі проблеми, але деякі з них залишаються до сих пір — наприклад швидко «вмираючий» акумулятор.

Цілком можливо, що iOS 6.1.3 — останнє оновлення iOS 6 перед виходом абсолютно нової iOS 7, але про це в наступних статтях. А зараз повернемося до наших «баранів».

Апдейт iOS 6.1.3 має вагу 17.5 МБ завантажити його допомогою Wi-Fi не займе багато часу. Єдине але! Заряд акумулятора вашого iPad Mini повинен бути більше 50%, інакше доведеться підключитися до зовнішнього живлення.

Що вдалося помітити, які покращення?

Наприклад iPad Mini став стабільнішим «тримати» сигнал Wi-Fi, причому сигнал стабільний як вдома, так і поза його межами. Правда деякі власники iPhone 5 все ще скаржаться на слабкий сигнал Wi-Fi.

Заряд акумулятора і iOS 6.1.3

На iPad Mini проблем з акумулятором не виникає, планшет впевнено тримає заряд. Цілком можливо розробники апдейта внесли ряд поліпшень в цю область. Але проблеми з акумулятором і раніше виникають у власників iPhone 5.

iOS 6.1.3 Jailbreak

Як ми і писали раніше про iPhone, джейблрейку evasi0n не піддається і iPad Mini, на якому встановлена iOS 6.1.3. Правда користувачі з джейлбрейкнутой iOS 6.1 не зможуть оновитися до iOS 6.1.3 без втрати доступу до Cydia.

Чи варто встановлювати iOS 6.1.3 на iPad mini?

Безсумнівно варто, так як є надія, що в цьому оновленні введені не тільки поліпшення, описані в документації, але й інші, яких немає в специфікації апдейта. Боятися апдейта можуть тільки власники зламаних пристроїв.

Джерело