Є ви користувачем продукції Apple чи ні, безумовно iTunes є найбільш зручним способом прослуховування музики на стаціонарному комп’ютері. Для власників пристроїв від Apple відкриті безмежні можливості по синхронізації пристроїв між собою і з iTunes. Але як бути, якщо ви володієте пристроєм на базі Android?

У цій статті ми покажемо найпоширеніший спосіб iTunes синхронізації з пристроями на базі операційної системи Android.

Використовуйте Google Play Music.

У минулому році Google робила великий упор у своїх програмах на синхронізації між різними системами, тому для синхронізації можна використовувати даний додаток. До того ж, синхронізацію можна провести без будь-яких проводів.

  • Скачайте з Google Play Store на ваш пристрій додаток Google Play Music, а також Google Play Music Manager на ваш комп’ютер (будь то Mac або звичайний комп’ютер). Для установки Google Play Music Manager вам доведеться пройти процедуру активації облікового запису. Існує безкоштовна версія, а також повна – 30 днів безкоштовно, потім 189 рублів в місяць.
  • Синхронізація iTunes з вашим обліковим записом Google Play Music. Щоб зробити це, необхідно запустити менеджер музики від Google і натиснути у ньому на вкладку UPLOAD. Є можливість синхронізувати всю бібліотеку iTunes або вибрати окремі плейлисти для синхронізації. Програма може автоматично синхронізуватися з бібліотекою iTunes і додавати треки в ваш акаунт Google. Для цього необхідно вибрати відповідний пункт у вкладці UPLOAD. Google дозволяє користувачам завантажувати в бібліотеку до 20000 треків на безкоштовній основі.
  • Відкрийте Google Play Music на вашому пристрої Android смартфон, планшет) і виберіть пункт ВСЯ МУЗИКА у верхній частині екрана в випадаючому меню. Також можна з випадаючого лівого меню вибрати пункти МОЯ ФОНОТЕКА або ПЛЕЙЛИСТИ.
  • Якщо ви не хочете слухати всю музику через інтернет, так як у вас небезмежні можливості мобільного трафіку, то просто натисніть на трек або плейлист (три вертикальні точки) і виберіть пункт ЗБЕРЕГТИ НА ПРИСТРОЇ.
  • Сподіваємося, що у вас вийшло «подружити» iTunes і Android. Дуже зручна штука, якщо хочеться якісно зберігати свою музику на комп’ютері і в той же час слухати на Android.