Середній час роботи iPad від одного заряду акумулятора становить 10 годин. Але всім, хто користується своїм iPad протягом всього дня хотілося б більше.

Нижче ми дамо вам кілька порад, як змусити ваш улюблений планшет працювати довше.

Для початку настройте яскравість дисплея. iPad володіє функцією автоматичного коригування яскравості, яка дозволяє змінювати яскравість дисплея в залежності від інтенсивності навколишнього освітлення. Але цієї функції недостатньо. Постарайтеся в налаштуваннях вашого пристрою відрегулювати яскравість так, щоб вона була комфортною для читання, але не була такою інтенсивною, як при настройках, пропонованих iPad за замовчуванням.

Вимкніть GPS. Більшість сервісів, що визначають ваше місцезнаходження, використовує для цього GPS. В результаті використання GPS значно збільшується розряд акумулятора. Так що якщо ви користуєтеся сервісами, що визначають місце розташування, не так вже й часто, то просто примусово вимкніть GPS в налаштуваннях, адже при необхідності ви також зможете включити його назад.

Відключіть Bluetooth. Багато хто з вас часто користуються Bluetooth, щоб відправити або отримати дані з інших пристроїв. Але на жаль Bluetooth, як і GPS теж значно зменшує термін роботи пристрою акумулятора. Так що якщо ви рідкісний користувач цієї функції переконайтеся, що в основних налаштуваннях вашого iPad Bluetooth вимкнено.

Вимкніть повідомлення (Push Notification). Якщо вам не потрібно, щоб ваш iPad постійно надсилав вам повідомлення з додатків, просто вимкніть цю опцію в налаштуваннях.

Всі маніпуляції з налаштуваннями iPad займуть у вас не більше 5 хвилин, зате зможуть хоч і ненабагато, але збільшити час роботи вашого «яблучного» друга.