Всі користувачі смартфонів на базі Android рано чи пізно стикаються з проблемою загальмованості своїх пристроїв.

Після півроку роботи в системі накопичується стільки сміття, що смартфон, навіть флагманського класу, починає раптом моторошно гальмувати. Це бич операційної системи Android, але ми допоможемо вам хоч трохи прискорити ваш смартфон.

Регулярно очищайте кеш

З моменту першого запуску всі програми на смартфоні постійно заповнюють свій кеш різноманітною інформацією. У підсумку, якщо додатків встановлено багато, вони будуть витрачати значні ресурси пристрою, в результаті чого смартфон просто почне уповільнюватися. Проблему можна вирішити через диспетчер програм. У ньому міститься інформація про всіх ваших додатках. Зайшовши в налаштування будь-якого з них, у вас з’явиться можливість почистити кеш програми. Однак якщо додатків досить багато, заходити в кожен і чистити не дуже зручно і може відняти багато часу. Вихід є. В Google Play Store можна завантажити додаток для очищення кеша додатків – воно зробить всю брудну роботу за вас, а деякі будуть і нагадувати про необхідність очищення, як тільки ресурси пристрої будуть стрімко зменшуватися.

Вимкніть або видаліть непотрібні додатки

У тому ж меню ви можете відключити або видалити програми. Побачивши список всіх додатків ви можете для себе вирішити, які програми вам зовсім не потрібні і видалити їх. Головне не видалити системні програми. Також можливо видалити програми через горезвісний Google Play. Для цього потрібно зайти в додаток, і там вибрати вкладку «Мої програми». З’явиться список всіх ваших додатків, при натисканні на які у вас буде два варіанти – «Відкрити» і «Видалити». Зручність другого способу полягає у можливості ознайомлення з описом програми, незручність – обов’язкове підключення до інтернету, який в першому способі не потрібно.

Видаліть зайві іконки і віджети з домашнього екрану

Всі ці зручності і прикрашення також вимагають ресурсів вашого смартфона, так що чим їх менше на домашньому екрані, тим менше ймовірність виникнення помилок в роботі пристрою. Перемістіть їх краще на інший екран. Особливо це відноситься до таких интреактивным віджетів, як YouTube.

Джерело