З боку це виглядає дуже складно, тому до мелодії мають бути певного формату і ідентифікуватися пристроєм саме як рингтон. Прочитавши нашу статтю, ви зможете встановити будь-яку мелодію в якості рінгтона на ваш iPhone за лічені хвилини.

1. Для початку вам потрібно буде завантажити з сайту Apple програму iTunes, яка існує як для операційної системи Windows, так і для Mac OS X. Після установки програми на комп’ютер та її запуску, перед вами постане оновлений інтерфейс самої останньої версії iTunes 12, в меню якого міститься 4 вкладки: «Моя музика», «Плейлисти», Match і iTunes Store.

2. Для того, щоб додати свою музику в програму iTunes потрібно створити новий список відтворення. Для цього потрібно натиснути комбінацію клавіш Ctrl+N. У вікні, ви зможете задати назву списку відтворення, а щоб у ньому з’явилися музичні файли, вам доведеться перетягнути їх зі свого жорсткого диска у це вікно. Робиться це дуже просто: ви вибираєте потрібні файли і затиснувши ліву кнопку миші, перемістіть їх у вікно iTunes зі знову створюваних плейлістом. От і все! Даний етап закінчений, ваші обрані пісні тепер знаходяться в iTunes. Саме час вибрати один з них і приступити до виготовлення з нього рингтон для вашого улюбленого iPhone.

3. Для цього вибираємо музичний файл і натискаємо на ньому правою кнопкою миші. В контекстному меню вибираємо пункт «Відомості». Перед нами відкриється вікно, в якому необхідно вибрати вкладку «Параметри». В ній ви зможете задати час початку і час закінчення вашого майбутнього рінгтона: виберіть потрібний час у пунктах «Початок» і «Стоп». Натисніть ОК.

4. Наступним етапом створення рингтон для iPhone буде створення файлу в певному звуковому форматі. Для цього клікніть правою кнопкою миші на відредагованому раніше файлі і виберіть в контекстному меню пункт «Створити версію у форматі AAC». У списку версій пісні з’явиться ще один файл з таким же ім’ям, але у нього буде інше розширення. Як правило, він з’являється нижче основного списку. Тиснемо на нього правою кнопкою миші і вибираємо пункт «Копіювати». Для зручності пошуку переносимо його на робочий стіл (для цього на робочому столі потрібно натиснути правою кнопкою миші і вибрати зі списку пункт «Вставити» або просто натиснути Ctrl+V).

Важливе доповнення. Після цього, щоб зберегти оригінальний файл, заходимо в її властивості (Відомості) і скидаємо час початку і кінця, інакше в подальшому на комп’ютері буде програватися тільки обраний уривок музичного файлу.

5. Тепер нам потрібно змінити розширення файлу, який знаходиться на робочому столі. За замовчуванням iTunes зберігає файли у форматі m4a. Нам же для створення рингтон для iPhone вимагається формат m4r. Плавно переходимо до наступного кроку.

За замовчуванням у Windows не показується розширення файлів. За допомогою засобів операційної системи нам потрібно включити цю можливість. Для цього в Панелі управління у пункті “Параметри папок” потрібно вибрати вкладку “Вид” і зняти галочку напроти пункту “Приховувати розширення для зареєстрованих типів файлів”. Після цього натисніть ОК і закрийте Панель управління. Поверніться на робочий стіл і змініть розширення вибраного файлу .m4a .m4r. По суті, вам потрібно просто поміняти в назві після точки латинську літеру a на латинську літеру r. Виводить діалогове вікно про зміну розширення файлу, з яким вам потрібно буде погодитися.

6. Останнім пунктом роботи в iTunes буде перенесення файлу з робочого столу безпосередньо в програму. Для цього відкрийте iTunes і виберіть з меню вкладку «Звуки» (значок у вигляді дзвіночка) або скористайтеся комбінацією клавіш Ctrl+8. Далі у відкриту вкладку перетягніть створений вами файл з робочого столу.

7. Завершальним етапом стане підключення iPhone до комп’ютера і синхронізувати його з iTunes. Після успішної синхронізації необхідно зайти в налаштування смартфона і вибрати пункт «Звуки», зайшовши в який знайти пункт «Рінгтон» і вибрати його. В даному меню повинен відображатися рінгтон, створений вами для iPhone, який ви з легкістю можете поставити на дзвінок.

Запитання до даної статті можна задавати в коментарях.