У цій статті ми вам все детально розповімо про цьому процесі

Якщо ви все-таки вирішили оновитися до iOS 6, незважаючи на всі недоліки цієї версії операційної системи від Apple, то тоді ось вам наша інструкція.

iOS, що стосується iPad, отримала ряд нововведень, таких як Siri, нові 3D-карти і інтегрований Facebook.

Апдейт iOS 6 займає близько 2.5 ГБ, так що якщо все вільне місце на вашому iPad зайнято, доведеться видалити зайве. Подивитися кількість залишився місця можна в налаштуваннях у вкладці «Основні».

У вас є два шляхи для оновлення вашого iPad: за допомогою Wi-Fi або за допомогою програми iTunes, встановленої на вашому комп’ютері.

Оновлення iPad до iOS 6 за допомогою Wi-Fi:

1. Зайдіть в меню налаштувань вашого iPad

2. Виберіть пункт «Основні» з лівої колонки меню

3. Другий пункт в меню, що з’явилося, — якраз те, що нам треба. Називається він «Оновлення ПЗ». Клацніть по ньому, щоб потрапити в меню налаштувань оновлення

4. Наступне, що треба зробити — вибрати опцію «Завантажити і встановити». Оновлення почнеться після вибору цієї опції і займе кілька хвилин, а по закінченні процесу система перезавантажить iPad. Якщо кнопка «Завантажити і встановити» неактивна, значить на вашому пристрої недостатньо вільного місця.

Якщо рівень заряду вашого iPad менше 50%, радимо підключити його до зовнішньої мережі (тобто використовувати зарядний пристрій) для уникнення непорозумінь у процесі оновлення.

Оновлення iPad до iOS 6 за допомогою iTunes:

Спершу вам потрібно підключити ваш iPad до комп’ютера (Пк на базі Windows або Mac OS X) за допомогою кабелю з комплекту поставки. Перед цим необхідно завантажити на свій комп’ютер останню версію iTunes. В процесі установки програма попросить вас про встановлення iCloud для входу в ваш аккаунт iTunes.

Тепер перейдемо до самого процесу оновлення:

1. Якщо ви вже до цього оновлювали ваш iPad, то швидше за все при підключенні пристрою до комп’ютера, оновлення відбудеться автоматично.

2. Після запуску iTunes визначить, що доступна нова версія операційної системи і запропонує оновитися. Потрібно натиснути «Скасування». Перед оновленням ви повинні переконатися, що воно дійсно потрібно

3. Після цього підключаємо iPad. iTunes повинна синхронізуватися з пристроєм. Якщо цього не сталося, можна синхронізувати iPad і iTunes вручну, вибравши в меню «Файл» пункт програми «Синхронізувати»

4. Після успішної синхронізації потрібно вибрати в меню «Пристрої» ваш iPad.

5. Потім слід натиснути на екрані iPad кнопку «Оновити»

6. Процес відновлення займе кілька хвилин, протягом яких ваш планшет перезавантажиться кілька разів.

Джерело

Віджет від SocialMart