Після виходу Android 4.2 Google приховав даний пункт меню, щоб звичайні користувачі смартфонів і планшетів не могли завдати непоправної шкоди своїм пристроям, діючи за незнання, заради інтересу.

Багато основні настройки все ще можна знайти в меню налаштувань, проте опції для просунутих користувачів тепер приховані, і, як результат, дуже цікаві як для вищезазначених користувачів, так і для розробників.

Деяким власникам Nexus 5 або смартфонів на Android 4.4 KitKat буде цікаво, як же все-таки добратися до пункту «Параметри розробника «.

А дістатися до цього пункту досить просто. Потрібно зробити всього лише 7 однотипних дій. Нижче ми розповімо, що потрібно зробити, щоб потрапити в меню для розробників Android 4.4 KitKat.

Зайдіть в Настройки — «Про пристрої» і знайдіть пункт «Версія збірки» (Build number). Натисніть на цей пункт 7 разів поспіль. Вуаля! З цього моменту у вас є пункт меню «Параметри розробника» і ви маєте повний доступ до даних налаштувань. Але пам’ятайте, що застосовувати їх треба з особливою обережністю!

Джерело