Китайський гігант Lenovo завершив випуск смартфонів під брендом Motorola. У компанії закрили і деякі інші бренди. У числі ліквідованих виявився Vibe. Всі гаджети китайської марки тепер отримають логотип Lenovo moto. Дебютні моделі лінійки презентують в лютому-березні.

Частиною бренд Lenovo Motorola став у 2014-му році. Тоді китайським вендору вдалося викупити марку Google, заплативши 2,91 млрд. доларів. Вивести з ринку гаджети Motorola Lenovo хотіли відразу, але рішення прийняли тільки зараз. Мобільний підрозділ приносить помітні збитки китайському бренду через малих продажів і невдалої інтеграції бізнесу Motorola в структуру компанії.

У росіян продукція Lenovo користується величезним попитом. За підсумками минулорічних продажів бренд опинився в трійці лідерів без обліку реалізації гаджетів Motorola. Lenovo захопила 8-процентну частку ринку, поступившись лише Apple і Samsung. Правда, попит на продукцію бренду «просів» на 2,2%. У глобальному масштабі спостерігалася зворотна спостерігається 7-відсоткове зростання (413,5 млн проданих смартфонів).