У власників попередньої моделі смартфона від Google мимоволі виникає таке питання.

Давайте порівняємо два флагмана від Google і зрозуміємо, який з них краще. Розкладемо все по поличках.

Форм-фактор

Новий Nexus 4 безсумнівно має особливий дизайн. Якщо покласти два смартфона поруч, то новинка від Google виглядає дорожче і солідніше пластикового Galaxy Nexus (хоча скляна задня частина нового пристрою збільшує шанси розбити телефон при його падінні).

Дисплей

Величезна відмінність. Nexus 4 має чудовий True HD IPS дисплей, тоді як Galaxy Nexus має HD Super AMOLED. Нкекоторые можуть сказати, що за характеристиками особливих відмінностей немає — 1280х768 пікселів проти 1280х720 і 320 ppi проти 316. Але на ділі різниця в якості картинки дуже відчутна. Якщо ви попользуетесь тиждень Nexus 4, то вже не захочете повертатися до його попередника.

Екран Nexus 4 і більш пристосований для перегляду при сонячному світлі, під прямими і непрямими сонячними променями, в той час як Galaxy Nexus в таких умовах виглядає гірше

Продуктивність

По продуктивності смартфони знаходяться у різних «вагових категоріях». На новому апараті все «літає». Ну це і так очевидно, адже він має 4-ядерний процесор Qualcomm Snapdragon S4 Pro, а також 2 ГБ оперативної пам’яті.

Камера

Якість зйомки нового пристрою багато краще, ніж у попередника. Втім, камера Galaxy Nexus ніколи не була якоюсь особливою — звичайний середнячок.

Задня частина

Якщо бути чесним, все-таки в якихось аспектах Google Nexus виграє. Ви зможете змінити в ньому акумулятор, тоді як в Nexus 4 такої можливості немає. Так і скляна задня частина новинки робить його більш крихким.

Перевага Nexus 4 очевидно. Але чи так воно відчутно, щоб змінити старий Nexus на новий? Вирішувати вам.

Джерело