Тепер купити улюблені «яблучні» девайси можна в офіційному онлайн-магазині Apple.

Сталося це радісна подія сьогодні. У «російському відділі» Apple Online Store можна непогано отоваритися. Тут є все, що потрібно істинному прихильнику продукції компанії, немає, корпорації Apple. iPod, iPhone, iPad, MacBook — ось далеко не повний перелік пристроїв, доступних для замовлення.

Основною перевагою Apple Online Store є те, що ви замовляєте товар безпосередньо у Apple. Що стосується цін, то тут слід невелике розчарування. Взяти хоча б усіма улюблений і мегапопулярний iPhone 5 — ціна на нього в російському Apple Online Store від 29 990 рублів. Якщо зайти на сайти найпопулярніших рітейлерів мобільних пристроїв, то можна побачити, що в «Евросети», наприклад, той же iPhone 5 коштує від 28 900 рублів (на 1 тисячу дешевше), а в «Зв’язковому» від 26 990 (на цілих три тисячі дешевше). Переплачувати чи ні — вирішувати вам.

В Apple Online Store, крім мобільних пристроїв, ноутбуків і серйозних настільних ПК можна придбати необхідні аксесуари, починаючи з чохлів і закінчуючи бездротовими аудіосистемами.