Windows Phone від Samsung тепер офіційно продається в нашій країні.

Продажі пристрою стартував 20 лютого. Апарат вже можна придбати в офіційних магазинах Samsung, а також у магазинах компанії «Евросеть». Ціна на пристрій в “Евросети” — 24 990 рублів.

Samsung GT-I8750 ATIV S являє собою смартфон на базі операційної системи Windows Phone 8, має дисплей розміром 4.8 дюймів з роздільною здатністю 1280х720 пікселів. Пристрій оснащений двоядерним процесором Qualcomm тактовою частотою 1.5 ГГц укупі з 1 ГБ оперативної пам’яті. Що стосується вбудованої пам’яті, то Samsung ATIV S

буде випускатися в двох варіантах — з 16 і 32 ГБ. Збільшити кількість місця для зберігання даних можна буде за допомогою карт формату microSD.

Samsung ATIV S має дві камери — основну 8-мегапіксельну і фронтальну 1.2-мегапіксельну.

Габарити пристрою — 137.2 x 70.52 x 8.7. Вони майже ідентичні побратиму на базі Android — Galaxy S III.

На софт-клавіші пристрою з’явився логотип Windows Phone. На верхній грані знаходиться вхід для навушників, на нижній — вхід microUSB. Клавіша включення і клавіша фотокамери розташувалися на правій грані пристрою, а на лівій грані — місце для клавіші регулювання гучності. Під задньою кришкою знаходяться слоти для карт microSD і microSIM. Обидва слоти доступні користувачеві без необхідності вилучення акумулятора, який, до речі, має ємність 2300 mAh.