Користувачі нової моделі ноутбуків від Apple повідомляють про проблеми з регулюванням гучності.

Гілка форуму техпідтримки на офіційному сайті компанії Apple заповнена безліччю повідомлень, що стосуються проблем з нестабільною поведінкою гучності на пристрої. Користувачі повідомляють, що гучність може несподівано змінюватися, наприклад при перегляді відео, при цьому людина не робить ніяких дій.

Дана проблема не є критичною, але може не найкращим чином позначитися на репутації компанії Apple, завжди відноситься педантично навіть до найдрібніших деталей, особливо якщо виявиться, що апаратна проблема, а не програмна.

Останні коментарі, опубліковані на форумі, «розходяться в свідченнях». Деяке число користувачів MacBook Air 2013 модельного року повідомляють, що гучність несподівано змінюється під час перегляду відео, інші — при спільній роботі Chrome і Quick Time. Деякі пишуть, що проблема проявляється при використанні Wi-Fi з’єднання на пристрої, а один з користувачів написав, що гучність змінюється сама тільки коли її повзунок встановлений посередині.

Тим користувачам, хто замислювався про покупку нового MacBook Air незабаром, можна трохи почекати, поки Apple виправить проблему. В принципі, проблема не є критичною і для багатьох, думаємо, не стане причиною відмови від покупки, тим більш, що за 229 рублів в iTunes Store можна придбати додаток Boom, при використанні якого не повинно виникати проблем зі звуком (за оцінками тих же користувачів з форуму техпідтримки Apple).

Джерело