В павільйоні 3 московського виставкового центру «Крокус Експо» розпочала свою роботу єдина виставка в Росії, присвячена мобільним пристроям цифрової техніки, аксесуарів, а також технологій і продуктів споживчого сегмента IoT — Інтернету Речей Mobile & Digital Форум‑2017.

У цьому році виставка Mobile & Digital Форум 2017 проходить одночасно і на одному майданчику з легендарними Фотофорумом і Hi-Fi & High End Show, які представлять фототехніку, друковані технології, аудиовидеоаппаратуру високого класу.

Крім експозиційної частини, Mobile & Digital Форум підготував гостям широку програму заходів, щоб можна було провести час не тільки з користю, але і з задоволенням. Окрема експозиція «Connected Life», наприклад, крім демонстрації технічних новинок носимой електроніки, мобільного медицини, екшн-камер, систем керування «розумний будинок», AR/VR девайсів, коптеров і дронов, запропонує програму презентацій від виробників і дистриб’юторів техніки.

Окрему увагу виставки присвячено аксесуарів — чохли, зарядні пристрої, захисні плівки, акумулятори, миші і web-камери, мережеві сховища і жорсткі диски – все це і багато іншого представлено в надлишку, а аксесуари і пристрої для продукції Apple зібрані в спеціальний розділ виставки — iZone.

Mobile & Digital Форум триватиме аж до неділі, 23 квітня.