Додатки зібрані з різних категорій: розваги, покупки, ігри, фоторедактори і багато іншого. Кращим додатком 2016 року названо додаток Prisma, що дозволяє перетворювати ваші фотографії на справжні витвори мистецтва.

У топ-5 самих інноваційних за версією Google додатків увійшли: онлайн-кінотеатр Ivi, сервіс для створення і перегляду відеотрансляцій Periscope, додаток «Сбербанк Онлайн», сервіс для подорожей BlaBlaCar, а також сервіс «Гаманець».

У номінації «Найкраще з Росії» переможцями стали Яндекс. Таксі (сервіс за замовленням таксі), гід зі знижками та акціями у провідних супермаркетах Едадил, сервіс розміщення оголошень Дзига, а також мобільна версія плеєра AIMP і додаток ТНТ-Club, за допомогою якого користувачі можуть переглядати улюблені програми і серіали каналу ТНТ на смартфоні.

«Найкрасивішими» визнані в основному фоторедактори, що очікувано. У п’ятірці переможців Retrica, Vinci від ВКонтакте, Colorfy, B612, а також «Розфарбування антистрес».

«Найбільш обговорюваними» стали програми «Один навколо» (сервіс знайомств та пошуку друзів), Layout from Instagram (програма для створення колажів і розміщення їх в Instagram), сервіс відеотрансляцій OK Live від творців Однокласників, месенджер Павла Дурова Telegram, а також додаток Miitomo від Nintendo.

Найпопулярнішими в Росії в 2016 році стали MSQRD (сервіс для створення прикольних фото – і видеоселфи), Joom – товари з Китаю, фоторедактор Vinci від ВКонтакте, додаток Поміняй особа 2 і додаток для любителів спорту Одному.