Система відеоспостереження для офісу

Система видеонаблюдения для офиса
Як тільки людина навчилася фіксувати зображення за допомогою технічних засобів, відразу ж виникла організувати з їх допомогою спостереження за навколишнім світом. Перші спроби створити умовну систему відеореєстрації робилися ще в 19 – му столітті з використанням фотографічних камер. Пізніше, з появою кінозйомки, з’явилося відеоспостереження, віддалено нагадує сучасний. Його успішно застосовують охоронні структури, служби громадського порядку і спеціальні служби. Реєстрація подій проводиться в наукових, медичних, військових та інших цілях.
Також хочемо порекомендувати почитати – Вибираємо систему відеоспостереження для будинку або офісу http://elites-montage.com.ua/vibirayemo-sistemu-videosposterezhennya-dlya-budinku-abo-ofisu/
Велика перевага такого способу над візуальним контролем безпосередньо спостерігачем – можливість фіксувати події без участі людини. Сучасні комплекти дозволяють здійснювати процес реєстрації подій в будь-який час доби, в умовах, небезпечних для життя людей. Широку популярність отримали зображення, що передаються марсоходом Curiosity з поверхні червоної планети – таким чином людство отримало уявлення про одну з планет Сонячної системи, не ступаючи на неї ногою людини.
Комплекти відеоспостереження обов’язково містять камеру – центральний елемент системи. Відомі аналогові і цифрові моделі відеокамер, які використовуються в процесі, які ведуть зйомку через оптичний об’єктив або безпосередньо на світлочутливу матрицю. Сучасне відео обладнання дозволяє фіксувати події в інфрачервоному спектрі (камера проводить зйомку в темряві), проводити автоматичне збереження зображення, передавати дані по кабельним системам або за допомогою мережі Інтернет.
Використання того чи іншого набору обладнання обумовлено умовами застосування і завданнями, що стоять перед системою.
За способом зв’язку камери з відеосервером розрізняють кабельну і безпровідну систему відеоспостереження. В залежності від формату передачі відеосигналу відеоспостереження буває аналоговим або цифровим.
Де купити відеоспостереження в Україні.
Компанія – лідер онлайн – торгівлі мережевим і серверним обладнанням в Україні – пропонує купити системи відеоспостереження зі складу в місті Києві або віддалено, з доставкою в будь-який населений пункт України.
Фахівці компанії підберуть обладнання для виконання будь-яких завдань в області відеофіксації об’єктів і подій. Завжди в наявності камери різних типів, відеореєстратори, запам’ятовуючі пристрої, додаткове обладнання.
Гарантується висока якість і надійність комплектів відеоспостереження.
На ваш E – mail буде відправлено листа для підтвердження введених даних.
Введіть адресу пошти, яку ви вказували при реєстрації, на цю адресу ми відправимо лист для скидання пароля.
Наші консультанти зв’яжуться з Вами найближчим часом.
Скажіть, як би ми могли до Вас звертатися.