На минулому тижні компанія Samsung розповсюдила запрошення на спеціальний захід, присвячений презентації Galaxy S IV.

Датою виходу оголошено 14 березня. Залишилося трохи більше тижня. Ми обов’язково напишемо про цю подію і подивимося на новинку.

Тепер же перейдемо безпосередньо до характеристик. Стало відомо, що Samsung Galaxy S IV буде мати 4.99-дюймовий Full HD дисплей з роздільною здатністю 1920 x 1080 пікселів.

В якості процесора буде використовуватися новий чотириядерний Exynos 5250 (ще його називають OCTA). За іншими даними всередині буде знаходитися процесор від Qualcomm. Швидше за все виявиться вірним перший варіант, В усякому випадку ситуація з Samsung Galaxy S III схожа — всередині США він продається за Qualcomm, за межами — з Exynos.

Такий же процесор встановлений у представленому недавно HTC One. Тепер перед нами постануть два велетня — Samsung Galaxy S IV з 13-мегапіксельною камерою і HTC One з 4-мегапіксельною, але використовує технологію UltraPixel. До того ж, за чутками, Galaxy S IV буде мати слот для microSD карт ємністю до 64 ГБ.

Samsung Galaxy S IV вийде принаймні в 2 колірних рішеннях — білому і чорному. Також будуть три варіанти за кількістю вбудованої пам’яті — 16, 32, and 64 ГБ.

Джерело