В цьому році Sony випустить наступників Xperia Z, ZL, а також новий планшет.

Нові смартфони від Sony тільки набирають силу, а компанія вже говорить про плани випустити їм заміну. За чутками, оновляться флагмани і з’явиться новий планшет. Пристрої мають кодові імена Dogo, Gaga та Togari і будуть мати процесори Snapdragon 600 або 800 серії.

Нова Xperia Z, по всій видимості, буде мати дисплей розміром 4.6 дюймів. В якості процесора Qualcomm Snapdragon 600, а ім’я, дане при «народженні», може змінитися на Xperia A. Смартфон залишиться водо – і пилонепроникним, як і його попередник.

Що стосується наступника ZL, то цілком можливо, що його назвуть Xperia UL, він буде мати процесор Snapdragon 600, 2 ГБ оперативної пам’яті і 32 ГБ вбудованої. Акумулятор ємністю 2300 mAh дозволить не заряджати смартфон кілька разів протягом доби, а працювати на одному заряді довше.

І на закінчення про поки ще «примарний» планшет від Sony. За чутками він вийде з 6.4-дюймовим FullHD. Такий собі конкурент Galaxy Note від Sony. В якості процесора буде використовуватися Qualcomm Snapdragon 800. Акумулятор буде мати ємність 3500 mAh.

Джерело