Пропонуємо вам невеликий огляд смартфона

По суті, Sony представила оновлену та удосконалену версію свого флагмана Xperia S, випущеного в квітні цього року.

Дизайн

Коли справа доходить до зовнішнього вигляду і естетики, навряд чи можна знайти відмінностей між Xperia SL і його попередником. 4.3-дюймовий екран займає майже весь простір корпусу нового смартфона. У нижній частині знаходиться повністю прозора смуга, а над нею сенсорні кнопки управління. Коли півроку тому вийшла Xperia S, такі дизайнерські фішки вважалися чимось особливим і незвичайним. Зараз же дуже складно здивувати споживача тим же самим. Загалом дизайн практично не відрізняється від попередника.

Додатка

Xperia SL працює під управлінням 4.0 (Ice Cream Sandwich).

З додатків на борту пристрою є OfficeSuite 6, NeoReader для зчитування QR-кодів, Wisepilot для використання GPS і TrackID для прослуховування музики.

Камера

Камера майже нічим не відрізняється від аналогічної в Xperia S. Всі ті ж 12 мегапікселів — цілком непогані показники якості зйомки. Глибокі, насичені кольори. Камера у Xperia SL на основі матриці Exmor S — власної розробки Sony — одна з найкращих на ринку на сьогоднішній момент.

Продуктивність

Xperia SL отримала, на відміну від попередньої моделі, двоядерний процесор з частотою 1.7 ГГц і акумулятор 1750 маг. У тестах, проведених за допомогою програми Quadrant Standard нова модель Sony отримала результати продуктивності трохи вище, ніж у HTC Desire X.

Виходить, що єдина відмінність так званої новинки від попередньої моделі полягає в процесорі. Все інше аналогічно.

Рекомендована ціна Sony Xperia SL в Росії — 20 990 рублів.

Джерело