Навіть у флагманських моделей виникають проблеми

Коли ви купуєте дорогий смартфон з екраном Full HD, очікуєте, що будете проводити з ним весь день, при цьому вам не завадять ніякі технічні вади, так як за ідеєю в таких смартфонах, як наприклад Sony Xperia Z, проблем виникати не повинно…

Але не тут то було. Перші щасливі власники Xperia Z зіткнулися з неприємностями. Одна з неприємностей — смартфон відмовляється включатися, або так звана «цегляна» хвороба. По суті, при цьому смартфон перетворюється в даремний шматок металу і скла, хоча при цьому все одно не пропускає воду, як і заявлено виробником.

В компанії Sony обізнані про цю проблему і обіцяють виправити її в першому ж оновленні.

Судячи з повідомлень у блозі Sony Xperia, кілька користувачів флагмана Sone знайшли тимчасове рішення для пожвавлення смартфона — це так званий Hard Reset. Щоб провести Hard Reset для Sony Xperia Z найбільш просунуті користувачі радять зробити наступне: одночасно натиснути та утримувати кнопку включення і регулювання гучності. Однак, як повідомляється в блозі, Hard Reset допомагає не всім — в одних користувачів смартфон «оживає», в інших немає.

В компанії Sony припускають, що даний баг пов’язаний з низьким зарядом акумулятора смартфонів зіткнулися з проблемою користувачів, проте багато власників Xperia Z відзначають, що в момент виникнення проблеми їх смартфон був повністю заряджений.

На даний момент Sony Xperia Z, є флагманом з флагманів і будемо сподіватися, що подібний неприємний баг, перетворює смартфон в «цегла» буде виправлено компанією в найкоротші терміни.

Джерело