Смартфон Lenovo S850c

not found
Все це робить смартфон доступним для великої кількості користувачів. Лицьова панель, на якій розташований 5-дюймовий дисплей, закрита склом і має білу облямівку. Боковини обрамлені пластиком, що імітує алюміній. Над дисплеєм знаходиться сітка гучномовця, об’єктив веб – камери для відеодзвінків і датчики. Під екраном розташовані три стандартні кнопки. Праворуч знаходяться пластикові кнопки блокування та налаштування рівня гучності. Ліва грань оснащена закривається слотом для SIM – карт і мультимедійним динаміком. Тильна панель виконана з міцного скла, яке в змозі спокійно перенести падіння зі столу на підлогу. У правому верхньому куті знаходиться вічко головної камери і яскрава світлодіодне спалах. Під задньою панеллю розташована фіксована акумуляторна батарея. В принципі для пристрою з такою невисокою ціною картинка виглядає непогано. Яскравості цілком вистачає для перегляду інформації при сонячному світлі.
Також хочемо порекомендувати почитати – Огляд смартфона Lenovo S850c http://brum-mobile.com.ua/2019/02/05/oglyad-smartfona-lenovo-s850c/
Тачскрін працює без проблем і підтримує до 5 одночасних торкань.
Подібна начинка є стандартною для апаратів середнього класу. Розробники відвели 1 ГБ під оперативку і 16 ГБ під загальну пам’ять, при цьому не передбачений роз’єм для microSD. Робота гаджета забезпечується відмінно налагодженої операційною системою Android v4. Основна 13 МП камера забезпечена досить яскравою LED – спалахом і автофокусом. Якісні професійні фотографії з її допомогою отримати не можна, але для відеодзвінків цього дозволу більше ніж достатньо.
А/ год, якої ледь вистачає на 3 – 3. 5 години при досить активному використанні. Однак, якщо використовувати гаджет помірно, для здійснення дзвінків або перегляду пошти, то його цілком вистачить на цілий день. Такі показники для бюджетного устрою можна назвати типовими. Особливістю є світиться логотип виробника. Ясна річ нічого цього ви отримаєте, і приваблює ця підробка тільки своєю низькою, навіть для бюджетника ціною. Якщо сказати в двох словах, то виробник подарував користувачам відмінний «бюджетник», який має два вагомі переваги перед аналогічними пристроями конкурентів. Це і стильний зовнішній вигляд, і потужні камери, що дозволяють робити непогані знімки.