Ми попрацювали і зібрали для вас максимум інформації, яка є на сьогоднішній день щодо майбутнього флагмана від компанії Samsung.

Почнемо з того, що новинка буде представлена вже в кінці лютого на виставці MWC 2017 в Барселоні, тобто до прем’єри залишилося вже менше 3 місяців. Крім того, Samsung Galaxy S8 обіцяє стати першим смартфоном, оснащеним топовим процесором Snapdragon 835. Для максимальної продуктивності смартфона, всередині, за чутками, буде знаходитися 6 ГБ оперативної пам’яті і 256 ГБ вбудованої пам’яті. Раніше повідомлялося, що Galaxy S8 отримає 8 ГБ оперативки, однак зараз ці чутки не підтверджуються і все більше схиляються саме до 6 ГБ, до того ж, Samsung навряд чи буде робити різкий стрибок від 4 ГБ, якими оснащується нинішній флагман Galaxy S7 до 8 ГБ в S8.

За останніми даними дисплей діагоналлю 5.5 дюймів отримає дозвіл 8К (3840х2160 пікселів), в нього буде вбудований сканер відбитків пальців, що дозволить Samsung відмовитися від фізичної кнопки на передній панелі смартфона, якої моделі цього виробника оснащуються починаючи з першого покоління Galaxy. Ще однією новинкою обіцяє стати розумний голосовий помічник, здатний до навчання на базі Viv.

Орієнтовна ціна Samsung Galaxy S8 на старті продажів складе 885 доларів.

Нижче представлений знімок того, як приблизно буде виглядати новинка.