В режимі Night Shift дисплей iPhone, iPod touch або iPad випромінює тепле світло, за рахунок чого очі менше стомлюються в темний час доби.

Подібна функція з’явилася на пристроях Apple в операційній системі iOS 9.3. Суть Night Shift полягає в тому, що в нічний час колірна схема екранів iPhone і iPad буде теплішати, захищаючи очі від надмірно яскравого світла, а вранці повертатися в звичайне положення. Керувати режимом можна з розділу «Екран і яскравість налаштувань операційної системи iOS. Тут можна відрегулювати колірну температуру (від холодного синього до теплого жовтого), включити функцію «Зниження синього кольору і налаштувати розклад роботи. Для цього потрібно:

 • Зайти в Налаштування
 • Вибрати вкладку Екран і яскравість
 • Вибрати пункт Night Shift (Зниження синього кольору)
 • Активувати цей режим, зсунувши перемикач Заплановано
 • Натиснувши на розклад, вибрати Від заходу до світанку.
 • Можна налаштувати роботу нічного режиму в строго певний час. Для цього замість Від заходу до світанку необхідно вибрати пункт Настройка розкладу і встановити власний час включення і відключення режиму.

  Режим Night Shift завжди можна активувати прямо з головного екрана, вибравши відповідну піктограму, а також встановити даний режим всього на один вечір, пересунувши перемикач Включити вручну до завтра.

  Список пристроїв з підтримкою режиму Night Shift

  iPod touch 6G

  iPhone 5s

  iPhone 6

  iPhone 6s

  iPhone SE

  iPhone 6 Plus

  iPhone 6s Plus

  iPhone 7

  iPhone 7 Plus

  Air iPad

  iPad Air 2

  iPad mini 2

  iPad mini 3

  iPad mini 4

  iPad Pro