Днями, 24 січня, вийшла нова версія всім відомої операційної системи iOS, правда, поки що тільки в beta-версії. Це оновлення не варто пропускати, так як воно багате новими «фішками», які неодмінно повинні порадувати багатьох користувачів мобільних гаджетів Apple.

З’явився пошук бездротових навушників AirPods

Звичайно, така функція буде корисна далеко не всім «юзерам», а тільки тим, хто вже встиг придбати нові навушники від Apple. Пошук буде здійснюватися через вбудований додаток «Знайти iPhone». Варто зазначити, що він існував і раніше, але тільки в якості окремого додатка. Воно припало не до душі багатьом користувачам із-за безлічі труднощів у роботі, і незабаром було видалено розробниками.

Новий розділ Apple ID в «Налаштуваннях»

Тепер в «Налаштуваннях» з’явиться новий розділ Apple ID, розміщений вгорі програми. У ньому буде відображатися найповніша інформація про обліковий запис, а також всі пристрої, які прив’язані до аккаунту користувача.

Налаштування Пункту управління за бажанням користувача

У iOS 10.3 розробники обіцяють реалізувати більш гнучкий і настроюється «Пункт управління». З’явиться довгоочікувана можливість міняти місцями іконки, додавати нові ярлики і видаляти невживані.

Нова файлова система APFS

Дане нововведення є, мабуть, одним з найбільш цікавих і багатообіцяючих. Не так давно стало відомо, що Apple переписали всю файлову систему з самого початку. Відтепер гаджети під управлінням iOS 10.3 зможуть працювати на 25% швидше за інших операційних систем, що досить позитивно позначиться на комфортній роботі з пристроєм.

Розширення роботи Siri

Apple, по всій видимості, почала «розв’язувати» руки розробникам, відкриваючи для них все нові і нові можливості. Тепер Siri зможе повноцінно працювати разом з додатками. Помічник навчився не тільки запускати ігри або замовляти таксі, але і оплачувати рахунки, бронювати путівки і. т. п.

Відгуки в AppStore можна оцінювати

Тепер у відгуків про якомусь додатку з AppStore з’явиться свій рейтинг корисності. Можна буде сортувати коментарі на «корисні» і «не дуже», а також скаржитися на неприпустимий вміст відкликання.

Розробники зможуть відповідати на відгуки в AppStore

Тепер ніякого фідбек через пошту. Розробники отримають можливість спілкуватися з користувачем програми напряму без зайвої витрати часу.

Крім всіх представлених нововведень в iOS 10.3 заховано ще безліч «фішок», про яких ми дізнаємося в момент релізу. Очікувати оновлення стоїть у березні-квітні 2017 року.