Корейський виробник має у своєму арсеналі безліч пристроїв, придатних для будь-якого, навіть самого вибагливого користувача.

Пристроїв багато, а про всіма улюблену не так давно «розкладачку» забули. Samsung не упустить шанс заповнити порожній простір і обіцяє в серпні випустити смартфон подібного форм-фактора на ринок.

За деякими даними, новий смартфон отримає назву Samsung Galaxy Folder, буде мати дисплей роздільною здатністю 800х480 пікселів, двоядерний процесор Snapdragon S4. До того ж, виробник обіцяє оснастити смартфон LTE, а в якості операційної системи поставити Android 4.2.2. На даний момент має назви SHV-E400S і SHV-E400K (можливо відмінність полягає в наявності модуля LTE).

Враховуючи те, що на одній половині смартфона буде сенсорний екран, а на іншій — фізична клавіатура, буде цікаво подивитися, як Samsung зможе подружити два інтерфейсу вводу інформації в операційній системі Android.

Спочатку Samsung Galaxy Folder надійдуть у продаж у Південній Кореї, а вже потім, якщо пристрої даного типу що називається «підуть», з’явиться і на інших ринках.

Джерело