Оновлення призначається для самої першої моделі пристрою.

Якщо вам подобаються нові фішки Galaxy Note II, але ви не хочете витрачати багато грошей, сміливо купуйте першу версію і ставте тільки що вийшло оновлення на нього.

Оновлення включає в себе Google Now, покращений пошук Google і багато поліпшень, що впливають на продуктивність пристрою в кращий бік. Але не це головне. Samsung внесла основний вклад у розробку, додавши мультиоконный режим, що дозволяє перемикатися між додатками миттєво. Наприклад, ви можете перейти з браузера в додаток для обміну повідомленнями всього декількома тапамі.

Оновлення також включає в себе фішку, коли користувач може переглядати відео або лазити в інтернеті, паралельно займаючись іншою справою, наприклад написанням повідомлення електронної пошти в поштовому клієнті. Інший додаток, Photo note, інтегроване в оновлення, дозволяє робити написи у верхній частині зображень і потім відправляти зображення з написами друзям. Додаток Easy Clip дозволяє зробити знімок будь-якої виділеної частини зображення на екрані і зберегти його в пам’яті пристрою.

Інші нововведення стосуються розпізнавання рукописного тексту в S Planner і поштовому клієнті, а також розширених можливостей S Note.

Джерело