Компанія Samsung не збирається здавати позиції на ринку преміальних смартфонів іншим компаніям, тому вже через місяць перед нами має постати новий флагман компанії в сегменті смартфонів.

Один з відомих в мобільному світі людей Ельдар Муртазін стверджує, що корейський виробник збирається представити Samsung Galaxy S5 вже 23 лютого на виставці MWC 2014 в Барселоні. Також з його вуст прозвучало, що новинка стане доступна для замовлення до кінця квітня і буде мати зовсім перероблений інтерфейс. У Твіттері Ельдара написано наступне: «Подання Samsung Galaxy S5 – 18.00. Барселона. 23 лютого. Ціна така ж. Старт продажів – кінець квітня. Характеристики – ви самі все знаєте».

Однак, представник Samsung раніше спростував інформацію подібного роду про Galaxy S5. За його словами флагман буде представлений в березні в Нью-Йорку.

Поки що характеристики Galaxy S5, відомі з багатьох джерел, такі: 5 або 5.2-дюймовий дисплей Super AMOLED з роздільною здатністю 2560х1440 пікселів, процесор Exynos 6 (можливо спадкоємець 8-ядерного Exynos 5) або Snapdragon 805, Android 4.4 KitKat, акумулятор ємністю 2900 mAh. За останніми даними смартфон буде оснащений камерою 20 мегапікселів з можливістю зйомки 4К відео. Раніше повідомлялося про 16-мегапіксельною камері.

За словами видання Sammy Today Samsung запатентував новий дизайн своїх смартфонів з відсутністю яких-небудь кнопок на передній панелі.

Поки це вся інформація, але це чутки, зібрані з багатьох джерел. Будемо чекати офіційної інформації від виробника.

Джерело