Днями компанія Samsung представила свій новий флагман.

У компанії відчувається дух наступності, так як останнім часом всі наступні пристрої обов’язково переймають щось від попереднього, головним чином дизайн.

Не обійшла стороною наступність і Galaxy S5. Дизайн новинки вийшов не надто проривним, однак характеристики, на відміну від попередника S4 покращилися. Хоча так і повинно бути в світі, що швидко розвивається мобільної електроніки.

Samsung Galaxy S5 отримав 5.1-дюймовий Super AMOLED дисплей, однак його дозвіл залишилося 1080p. Під збільшеним дисплеєм знаходиться кнопка «Додому», оснащена сканером відбитків пальців і сенсорними кнопками контексного меню ” і «назад». В принципі, в даному аспекті єдиною новинкою є сканер відбитків пальців. Його ми вже бачили на що з’явився кілька місяців тому iPhone 5S (до речі деякі користувачі 5S кажуть, що розблокувати смартфон з допомогою нього в обмежених умовах незручно).

Samsung використовував для виготовлення смартфона все той же пластик, що і на інших попередніх моделях, а по колу S5 облицьований пластиком з металевим ефектом, а порт для зарядки (до речі USB 3.0), оснащений заглушкою. Чому? Відтепер Galaxy S5 став водо – і пилонепроникним за стандартом IP67. Це означає, що їм можна користуватися під водою на глибині до 1 метра і тривалістю до 30 хвилин.

Samsung Galaxy S5 – безумовний послідовник попередніх моделей. На це натякає весь його дизайн, а особливо передня частина. Але Samsung не стоїть на місці. Він розвивається і розвиває свою лінійку смартфонів преміального сегмента. Android 4.4.2 KitKat, встановлений на пристрої, чудово поєднується з користувальницьким інтерфейсом, розробленим компанією-виробником.

Як ми вже писали вище, домашня кнопка S5 оснащена сканером відбитків пальців. У нього майже такі ж функції, як і у iPhone 5S (розблокування телефону, аутентифікація в Google Play Store для здійснення там покупок). Проте в Samsung для активації сканера відбитків пальців потрібно провести вертикально домашньої кнопці. Це ще більш зручно, ніж в iPhone 5S, особливо якщо ви тримаєте смартфон однією рукою. Загалом, виробникам цю функцію потрібно ще вдосконалити для підвищення зручності її використання.

Перейдемо до основним характеристикам. Процесор Samsung Galaxy S5 став ще швидше попередника. Частота 4-ядерного процесора тепер становить 2.5 Ггц, оперативної пам’яті так і залишилося 2 ГБ (хоча раніше ходили чутки про 3 ГБ оперативки), батарея стала на 20 відсотків більше енергоефективної рахунок нового режиму енергозбереження.

Камера на новому смартфоні також зазнала зміни в кращу сторону. Вона стала 16-мегапіксельною і вміє знімати відео у форматі 4К.

Що стосується колірних рішень, то їх буде 4. Samsung Galaxy S5 буде поставлятися в білому, чорному, синьому і золотому кольорах.

Світові продажі Galaxy S5 почнуться 11 квітня. Ціна, швидше за все, виявиться на рівні попереднього флагмана Galaxy S4 в момент старту продажів. Вже зараз можна зробити передзамовлення на сайті Samsung.