Сьогодні на виставці MWC 2013 компанія Samsung офіційно представила свою нову модель — 8-дюймовий планшет Galaxy Note 8.0.

Samsung Galaxy Note 8.0 — це не просто планшет, але також ще і смартфон. З нього можна здійснювати дзвінки. Взагалі Galaxy Note — бренд компанії Samsung, який за характеристиками пристроїв в одних випадках ближче до смартфонів, а в інших — до планшетів.

Galaxy Note 8.0, як і випливає з назви, має 8-дюймовий TFT LCD дисплей з роздільною здатністю 1280х800 пікселів. Технологія, прямо скажемо, не дуже сучасна для нового пристрою.

У якості «полум’яного мотора» виступає чотирьохядерний процесор Cortex A9, укупі з ним Galaxy Note 8.0 має 2 ГБ оперативної пам’яті. Що стосується вбудованої пам’яті, то у споживачів буде вибір між версіях з 16 і 32 ГБ. Є можливість розширення за допомогою карт microSD до 64 ГБ.

Для того, щоб ви могли зробити фото або зняти відео, Samsung Galaxy Note 8.0 має 2 камери — 5-мегапіксельну основну, а також 1.3-мегапіксельну фронтальну.

Версія з 3G має розміри 210.8 x 135.9 х 7.95 мм і вага 338 грам. Пристрій оснащений A-GPS, Glonass, а також Wi-Fi, Wi-Fi Direct і Bluetooth 4.0

Цікаве, абсолютно нова програма Flipboard, дозволяє власникам Galaxy Note 8.0 переглядати спливаючі підказки без натискання на іконки додатків, а просто наводячи на них S-Pen.

Пристрій, як ви можете побачити на фотографіях, виконано в єдиному стилі, якого зараз дотримується Samsung. Деякі навіть можуть побачити в Galaxy Note 8.0 величезний варіант Galaxy S III.

Поки точної інформації ні про дату виходу, ні про ціну немає. Відомо тільки, що в продажу пристрій з’явиться не раніше середини весни.

Джерело