Новий сверхзащищенный смартфон від корейського виробника.

Samsung представила новинку як смартфон для мандрівників і тих, хто не любить сидіти вдома.

Компанія стверджує, що пристрій вийшло непроникним для пилу і піску, до того ж з ним можна перебувати у воді, але не більше 30 хвилин. Покупці нового смартфона зможуть навіть бажати підводні знімки — для цього апарат оснащений окремою кнопкою і ремінця на зап’ясток. Батарейний відсік блокується спеціальним замком, який не дозволить кришці відсіку несподівано відкритися під водою.

Перейдемо до характеристик Samsung Galaxy Xcover 2. Пристрій оснащується 4-дюймовим WVGA-дисплеєм з роздільною здатністю 800х480 пікселів. Для мандрівників та просто людей, які люблять пізнавати світ важливою функцією виявиться підтримка GPS + GLONASS, що збільшує ймовірність знаходження супутників на 20%. Дана опція дозволить завжди знати своє місце розташування і не загубитися.

Смартфон має 5-мегапіксельну основну і 0.3-мегапіксельну фронтальну камеру. Інші характеристики гідні середнячка на момент написання статті. Двоядерний процесор частотою 1 ГГц, 1 ГБ оперативної і 4 ГБ вбудованої пам’яті (присутній і microSD слот), Bluetooth 4.0. В якості операційної системи виступає Android 4.1 Jelly Bean.

Непогано для брутального чоловічого смартфона. Якість і відмінна захищеність в поєднанні з непоганими технічними характеристиками не залишать байдужими завзятих мандрівників.

Джерело