Деякі моменти нашого життя настільки яскраві, що навіть не вміщаються в один кадр. А хочеться закарбувати все повністю!

Наше поле зору обмежено 200 градусами, а поле зору об’єктива і того менше — приблизно чверть від цієї величини. І тільки можливість знімати панорами допоможе зберегти самі яскраві моменти життя надовго.

У стародавні часи люди найчастіше виготовляли панорами шляхом склеювання декількох кадрів, використовуючи лезо і скотч. Слава Богу, ті часи минули, і тепер, щоб зняти панораму, потрібно мати мало-мальськи сучасний смартфон і прямі руки.

Коли у власника iPhone доходять руки до створення панорами, йому не потрібно докладати особливих зусиль. Потрібно просто увійти в режим панорами, вибравши його в налаштуваннях на екрані, і почати знімати (можна навіть змінити напрямок зйомки панорами, клікнувши на панелі панорами посередині екрану).

Якщо ж ви не хочете задовольнятися звичайними панорамами, або ж у вас стара модель iPhone — не біда. Можна скористатися сторонніми додатками. Одним з них є Pano. Його вартість становить 2$. C допомогою цього додатка можна зробити панораму з 16 фото (з кінцевим роздільною здатністю до 24 мегапікселів). Якість панорами виходить чудове, до того ж у програми дуже зручний інтерфейс управління. До того ж з допомогою програми можна виготовити панораму з декількох різних фотографій, з’єднавши їх в одну.

Звичайними панорамами, до речі, вже нікого не здивуєш. А ось панорамами в 360 градусів може похвалитися не кожен. Для створення таких панорам також є додаток, 360 Panorama, і коштує воно в 2 рази дешевше попереднього — 1$. Вам потрібно буде тільки почати знімати панораму і обертатися навколо своєї осі, тримаючи смартфон в потрібному положенні і через деякий час у вас вийде 360-градусна панорама. Все геніальне просто!

Microsoft також, як не дивно, пропонує програми для iPhone для зйомки панорам. Воно носить назву Photosynth. З допомогою нього ви зможете зняти сферичну панораму. Правда для роботи з додатком потрібен доступ в інтернет.

Джерело