Нещодавно американська компанія Qualcomm показала свою свіжу розробку – процесор Snapdragon 835. Він складається з восьми ядер Kryo 280, графічного процесора Adreno 540, а також LTE-модем X16, який підтримує технологію LTE cat.16 і швидкість в 1 Гбіт/с.

Однак головна особливість Snapdragon 835 – підтримка TensorFlow – технології машинного навчання, яку розробила Google. Таким чином пристрою, де застосовані дані процесори будуть більш продуктивними при роботі додатків, заснованих на нейронних мережах.

До речі, TensorFlow використовується в декількох додатках Google, наприклад, Photos і Cloud Speech. Під час роботи з додатками процесор буде звертатися до спеціального цифрового сигнального процесора Hexagon 682, таким чином центральний процесор навантажуватися не буде.

IT-гігант розробив декілька тестових програм, які здатні розпізнавати предмети при наведенні камери на них. Якщо запустити програму на пристроях, оснащених Hexagon DSP і підтримують технологію TensorFlow, то вони визначають декілька об’єктів набагато спритніше, ніж у випадках, коли для цих цілей застосовувався центральний процесор.