Програми редагування відео на мобільних пристроях можна розділити на дві категорії. Одні автоматично об’єднують відео з галереї пристроїв з мінімальною участю користувача, інші дають повноцінний контроль над редагуванням і поділом аудіо і відео. Який би варіант ви не вибрали на своєму смартфоні, на платформі Apple iOS знайдуться програми обох категорій.

Нижче представлені п’ять з них.

iMovie

Додаток компанії Apple є базовим відеоредактором системи iOS. Тут пропонується простий дизайн з інтуїтивним жестами з підтримкою мультитач і перегляд бібліотеки відео, можливість ділитися обраними моментами, створювати фільми і переглядати їх на своїх пристроях. Можна вибрати з 14 шаблони трейлерів і 8 унікальних тим з єдиними стилями заголовків, переходами і звуком, використовувати 10 розроблених Apple видеофильтров, режим сповільненої зйомки, швидку прокручування, функцію «картинка-в-картинці» і ефекти розділення екрана. Можна додавати саундтреки і ділитися своїми творами з іншими користувачами.

Pinnacle Studio Pro

Це просте у використанні додаток дозволяє швидко редагувати відео, звук і зображення. Тут можна налаштовувати свої кліпи в Storyboard, виконувати точне редагування з застосуванням Timeline і Dual View Precision, додавати високоякісні переходи, ефекти і саундтреки. Фільми можна відправляти на YouTube, Facebook, Box та інші сервіси. Можна завантажувати контент iCloud Photos прямо з бібліотеки програми.

LumaFX

LumaFX є відмінним вибором для створення кастомизируемых шарів FX і колірної корекції відеороликів. Тут можна додавати численні кольору, стилі, розмиття, ефекти пікселів і спотворення для створення різноманітних ефектів. Можна змінювати окремі параметри кожного ефекту і коректувати колір, використовувати окремі кадри для створення анімації кожного ефекту. Додаток підтримує сповільнену зйомку зі швидкістю 120 і 240 кадрів в секунду, а також відеофайли time lapse. Можна обрізати, змінювати позицію і обертати відео, змінювати співвідношення сторін, налаштування аудіо і завантажувати мультимедійні файли з бібліотеки iCloud Photo усередині додатку.

Splice

Splice дозволяє легко створювати власні професійно виглядають відео на мобільному пристрої на платформі iOS. Тут можна обрізати кліпи, настроювати переходи, додавати ефекти Slow Motion, слайди заголовків, накладати текст, змінювати швидкість відтворення на швидке або повільне, вибирати з безлічі безкоштовних аудіо і звукових ефектів.

Magisto

Magisto Video Maker автоматично перетворює фотографії і відео в рухомі картинки. Додаток дозволяє завантажувати фотографії та відео з галереї або використовувати себе як відеокамеру для запису матеріалу, додавати аудіо з пристрою або з бібліотеки програми, застосовувати ефекти, начебто автоматичної стабілізації відео, особового розпізнавання, видеофильтров, відеоефектів і плавних переходів.