Проблеми можуть бути пов’язані з так званою клавіатурою Touch Cover

Раніше цього тижня кілька користувачів форуму Microsoft позначили проблему зі звуком у нового планшета Surface. Проблеми можуть бути пов’язані з так званою клавіатурою Touch Cover, але Microsoft так і не дала ніяких коментарів про причини виникнення даної проблеми.

Буквально сьогодні з’явилися нові повідомлення про проблеми з Surface. Кілька користувачів поскаржилися, що після декількох днів використання Touch Cover починає відходити від основного корпусу. Дефект проявляється в одному і тому ж місці — там де Touch Cover приєднується до планшету. Microsoft поки не може сказати, скільки пристроїв спіткала дана проблема, і скільки пристроїв повернуто назад із-за цього. Але видання Verge, згідно слів працівника корпорації Microsoft пише, що вже досить велика кількість Surface повернуто виробнику.

Touch Cover поставляється як окремо ціною 120 доларів і різних кольорів, так і разом з 32 і 64 ГБ версіями Surface. Правда з ними вона йде тільки чорного кольору.

За останніми даними Microsoft визнала дефект, правда в повідомленні, адресованому журналістам, йдеться, що «відомо про невеликій кількості пристроїв з подібним дефектом».

Джерело