Кожна нова операційна система схильна проблем, і iOS 7 не виняток. Деяким користувачам щастить, і проблеми на їх пристроях не виникають, в той час як в інших суцільне розлад. Про це можна судити за численними повідомленнями в тематичних форумах. Настав час описати проблеми iOS 7 і спробувати знайти шляхи їх вирішення.

1. Зависання на екрані завантаження

В один прекрасний момент після оновлення ваш iPhone може після перезавантаження зависнути, не показуючи на екрані нічого або ж тільки логотип Apple. Далі процес завантаження не йде.

Можливе рішення:

— Натисніть і утримуйте кнопку включення/виключення для відключення вашого пристрою,

— Відкрийте iTunes на комп’ютері і підключіть ваш iPhone до ПК,

— Натисніть знову кнопку вмикання/вимикання та додаток до неї основну клавішу (Home button). Утримуйте обидві клавіші протягом 10 секунд, потім відпустіть тільки кнопку включення/вимикання!

— Продовжуйте утримувати основну кнопку поки не побачите на екрані вашого комп’ютера в iTunes напис про виявлення вашого iPhone і вході в режим відновлення.

— Екран iPhone повинен залишатися порожнім. Якщо на ньому є логотип або будь-яке повідомлення — це означає, що ви не перебуваєте в DFU mode (режимі оновлення прошивки).

— У програмі iTunes в лівій колонці виберіть ваш пристрій, а потім у вкладці «Summary» виберіть пункт Restore. Вам може знадобитися знову встановити iOS 7.

2. Швидкий розряд акумулятора

Багато люди помітили, що iOS 7 більш ненажерлива, ніж попередниця. У специфікаціях можна знайти поради, як продовжити життя акумулятора. Ми запропонуємо вам свої:

— Вимкніть так званий паралакс-ефект, що надає домашнього екрану 3D вид. Зробити це можна в основних налаштуваннях у вкладці «універсальний доступ».

— Також в основних налаштуваннях можна відключити фонове оновлення додатків. Для цього потрібно зайти в основні настройки і відключити цей пункт.

— Вимкніть AirDrop. Це можна зробити, провівши пальцем від нижнього краю екрана до верхнього. При це з’явиться панель управління, де й можна буде відключити AirDrop.

— Також можна відключити повідомлення від додатків. Якщо вам не потрібна купа повідомлень, ваша дорога лежить навпростець в «Центр повідомлень». Там можна відключити ті повідомлення, які ви не хочете отримувати.

3. Проблеми з Wi-Fi і Bluetooth

Багато користувачів iPhone після оновлення iOS 7 виявили, що їх пристрої перестали коректно працювати через Wi-Fi і Bluetooth. Деякі перезавантажували свої пристрої одночасно з роутерами, але практично нікому це не допомогло.

Можливе рішення:

— Деякі власники iPhone вирішували проблему шляхом видалення апострофа із імені пристрою. Наприклад ваш пристрій носить ім’я «paul’s iPhone». Зайдіть в основні параметри й у вкладці Name напишіть що-небудь без апострофа.

— Іншим допомагав наступний спосіб: перевести iPhone в Airplane mode і потім зайти в налаштування General > Reset > Reset Network Settings (або скинути налаштування мережі). У багатьох проблема все-одно поверталася.

Самим кардинальним способом є повернення до заводських налаштувань.

4. Проблеми з віртуальною клавіатурою

В основному дана проблема стосується користувачів iPhone 4, але може виникати і на більш нових моделях. Проблема полягає в занадто великий затримці при наборі тексту.

Можливе рішення:

— Йдемо в налаштування Settings > iCloud і відключаємо пункт Documents & Data (відключаємо синхронізацію документів з iCloud)

5. iTunes Store «падає» при запуску

Власне деякі користувачі помітили, що додаток iTunes Store на їх iPhone «вилітає» при запуску. Є два шляхи вирішення:

— Відкрийте програму Music і натисніть на іконку магазину в лівому верхньому кутку. Додаток iTunes Store запрацює, однак проблема може виникнути знову

— Двічі клацніть на домашній кнопку, щоб відкрити меню. Закрийте iTunes Store, якщо це додаток висвічується в списку. Потім ідіть в налаштування — iTunes & App Store, натисніть на Apple ID, вибравши при цьому пункт «Вийти». Увійдіть в Apple ID і знову відкрийте iTunes Store. Повинно запрацювати.

6. Не працює iMessage або FaceTime

У багатьох користувачів після оновлення iOS 7 не працюють дані програми.

Можливі рішення:

— Вимкніть непрацююче додаток (iMessage або FaceTime) за допомогою перемикачів у налаштуваннях та увімкніть його знову.

— Вимкніть передачу даних в меню Settings > Cellular, при цьому ви повинні бути підключені до мережі через Wi-Fi. Потім зайдіть в налаштування і скиньте всі мережеві настройки (Settings > General > Reset > Reset Network Settings). Після цього вам знову доведеться налаштувати мережеве з’єднання, проте iMessage і FaceTime повинні заробити коректно.

7. Завантаження непрочитаних листів

Після оновлення iOS 7 багато зіткнулися з завантаженням на пристрої сотень і навіть тисяч непрочитаних листів. В основному проблема торкнулася користувачів акаунтів Gmail, але і в інших також виникли труднощі.

Можливі рішення проблеми:

— Зайдіть у свій обліковий запис на комп’ютері і позначте всі повідомлення прочитаними. Після перевірки на смартфоні кількість непрочитаних листів повинна значно знизитися.

— Також можна завантажити всі листи на iPhone і потім відзначити їх все прочитаними, однак завантаження всіх листів може зайняти досить тривалий час.

8. iPhone не включається

Багато зіткнулися з подібною проблемою після оновлення операційної системи пристрою. Підключення зарядного пристрою в більшості випадків не приносить належного результату.

— Для початку потрібно переконатися, що ви використовуєте офіційний кабель Apple. Apple блокує роботу пристроїв з кабелями інших постачальників шляхом вбудовування в свої кабелі распознавающего чіпа. Якщо пристрій не вмикається, можна спробувати використовувати інший кабель для підзарядки.

— Якщо це не допомогло — спробуйте натиснути і утримувати разом кнопку включення/вимикання і домашню клавішу не менше 10 секунд. Якщо це не допомогло — залиште заряджатися ваш iPhone за допомогою офіційного кабелю на 2 години, а потім повторіть процедуру.

— Спробуйте оновити прошивку (DFU mode) — про це ми писали на початку статті.

— Спробуйте повернути смартфон до заводських налаштувань.

Якщо нічого не допомогло — несіть смартфон в магазин Apple.

9. Динаміки не працюють

Ще одна проблема, яка виникла після виходу iOS 7. Деякі кажуть, що звуку з динаміків немає взагалі, інші — що звук працює тільки при програванні медіафайлів, у третіх звуку немає навіть в навушниках. Ось кілька пунктів, які потрібно перевірити:

— Перевірте Settings > General > Accessibility , вимкнений пункт Mono Audio. Якщо ні — вимкніть його

— Якщо ви використовуєте iPad, то перевірте положення бічного перемикача. Також ви можете перевірити налаштування цього самого перемикача Settings > General > Use Side Switch To, там не повинно стояти галочки навпроти Mute.

— Натисніть і утримуйте разом кнопку включення/вимикання і домашню клавішу для перезавантаження пристрою.

10. Не працюють керуючі елементи для медіафайлів

На щастя, у цієї проблеми є досить просте рішення:

Натисніть і утримуйте кнопку включення/виключення до того моменту, поки не з’явиться червона напис “slide to power off”, потім проведіть по ній. Після того, як пристрій вимкнеться, знову натисніть і утримуйте кнопку включення/вимикання, поки не з’явиться логотип Apple.

11. Не відправляються текстові повідомлення

Так-так. І така проблема теж виникає. Деяким допомагає наступний спосіб: натиснути і утримувати палець на повідомленні, а потім вибрати пункт «Надіслати текстове повідомлення». Однак не всім вона допомагає.

Проблема може полягати в тому, що в додатку iMessage опція надсилання повідомлень через SMS не встановлена за замовчуванням. Зробити це можна в меню налаштувань «Повідомлення».

Також можна спробувати вилікувати додаток, також як в описі проблеми Не працює iMessage або FaceTime.

Незабаром Apple обіцяє випустити апдейт, покликаний вилікує всі проблеми. Проте неприємний осад все одно залишиться.

Джерело