Основний суперник Skype тепер існує і у версії для WP8.

Додаток для Windows Phone 8 вийшло досить симпатичне, використовує інтерфейс користувача схожий з основним інтерфейсом операційної системи. Нова версія Windows Phone 8 включає підтримку безкоштовних текстових повідомлень і обмін фотографіями, безкоштовні VoIP дзвінки, груповий чат з кількістю учасників до 40 і визначення вашого розташування і трансляцію його в мережу. Додаток має підтримку більш ніж 30 мов.

Однією з особливостей нового додатка для WP8 є можливість закріплювати свої улюблені контакти на стартовому екрані у вигляді живої «плитки». До речі, є можливість при заблокованому екрані отримувати повідомлення від контактів, повідомлення від яких ви не обрали для трансляції на головному екрані.

CEO Viber Тэлмон Марко відзначив, що однією з головних цілей програми є підтримка всіх можливих мобільних операційних систем — це дає безмежні можливості при спілкуванні з друзями і просто знайомими — адже стає неважливо, яка операційна система встановлена у співрозмовника на смартфоні або планшетному комп’ютері.

На жаль, для Viber на даний момент Windows Phone є слабкою ланкою. Після випуску бета-версії програми за місяць WP прийшли тільки 2 відсотки користувачів. Для порівняння, додаток використовують 35 відсотків власників пристроїв на базі iOS і 58 відсотків — на базі Android.

Незважаючи ні на що, головний конкурент Skype (яким, до речі, володіє компанія Microsoft) нарощує темпи. Тільки в лютому 2013 року додаток отримало понад 175 мільйонів нових користувачів.

Посилання для скачування програми

Джерело