На цей раз ми розповімо вам про функції і можливості нових смартфонів Galaxy S7 і Galaxy S7 Edge, про яких ви, ймовірно, не чули.

Смарт-повідомлення можуть непомітно розрядити акумулятор

Ця функція повідомляє вас про пропущені дзвінки та текстові повідомлення, коли ви берете в руки смартфон. Отже, вона використовує вбудований датчик руху, який використовує додатковий заряд батареї. Рекомендуємо відключити Смарт-повідомлення, якщо ви ними не користуєтеся. Для цього відкрийте “Установки”, потім перейдіть в розділ “Додаткові функції” і вимкнути “Смарт-повідомлення”.

«Компактний» режим дисплея

Ця прихована функція була виявлена на Galaxy S7 з допомогою лаунчер Nova Launcher. Дана програма дозволила отримати доступ до DPI масштабування інтерфейсу. Дотримуйтесь інструкцій цього керівництва, щоб активувати “Компактний режим екрана на своєму смартфоні.

Автоперезавантаження пристрої

Galaxy S7 або Galaxy S7 Edge може автоматично перезавантажуватися в заданий час в цілях власної “оптимізації”. Якщо увімкнути цю можливість, то телефон буде перезавантажуватися коли ви його не використовуєте. Включити її можливо в параметрах Архівації та скидання”.

Темна тема допоможе заощадити заряд акумулятора

Зображення темних тонів позитивно впливають на енергоспоживання пристроїв з AMOLED-екранами. Вони істотно менше споживають енергії, так як при відображенні чорних кольорів вибрані пікселі відключаються. Ось чому використання абсолютно чорної теми дозволить поліпшити час автономної роботи смартфона. Перейдіть до “Магазин тим” і знайдіть там тему, наприклад, [MINU] Black Edition, а потім скачайте і встановіть її.

Активуйте функцію “Прикріпити вікна”

Функція прикріплення вікна дебютувала в Android Lollipop, і вона дозволяє закріпити вікно лише одного додаток на екрані, яке не можна закрити звичайним натисканням кнопки “Додому”, “Назад” або “Недавні програми”. Вона була захована досить глибоко у налаштуваннях Touch Wiz. Відкрийте Налаштування > Екран блокування та безпека > Інші параметри, і прокрутіть вниз поки не побачите опцію “Прикріпити вікна”. Після її включення ви зможете прикріпити будь-який додаток з меню “Недавні програми”. Дуже корисна можливість, якщо ви хочете, щоб, приміром, дитина користувався лише одним додатком. Утримуйте обидві кнопки “Недавні програми” і “Назад”, щоб відкріпити вікно.

Нагадування про пропущені повідомленнях

Якщо ви бажаєте, щоб ваш смартфон нагадував вам про кожен пропущений повідомленні, тоді увімкніть функцію нагадування. Знайдіть відповідну опцію у розділі “Спеціальні можливості” додатки “Налаштування”.

Детектор дверного дзвінка і датчик радіоняні

А ви знали, що ваш Galaxy S7 або Galaxy S7 Edge може визначити звуки дверного дзвінка і дитячого плачу? Ці функції доступні в розділі спеціальних можливостей, і там ви можете включити їх.

Управління підсвічуванням клавіш

На жаль, Samsung прибрав з TouchWiz можливість налаштування ємнісних клавіш “Назад” і “Недавні програми”. Але проблема була вирішена один стороннім розробником, який представив власний інструмент. Він створив програму під назвою Galaxy Button Lights, що дозволяє змінити час відключення підсвічування клавіш або зовсім відключити її.

Важливо!

Про те, як включити автоповорот екрану можна прочитати в нашій статті. Для всіх пристроїв Galaxy це робиться аналогічно.

За матеріалами Galaxy-Droid