Нові повідомлення різних ЗМІ говорять про те, що новий флагман від Samsung залишилося чекати зовсім недовго

Ми багато писали про можливу дату виходу Samsung Galaxy S IV. Основні обговорення можливої дати виходу новинки від Samsung досягли свого апогею, коли російський журналіст, головний редактор сайту Mobile-Review.com Ельдар Муртазін опублікував у твіттері. Він повідомив, що всім стражденним потрібно відзначити в календарі дату 14 березня як дату великої події. Муртазін не зв’язав у своєму повідомленні цю дату з виходом Galaxy S IV, проте пізніше сайт SamMobile припустив, що ця інформація відноситься саме до S IV, а пізніше авторитетне видання The Verge, посилаючись на власні джерела, підтвердило, що 14 березня — це безперечно той день, коли компанія Samsung представить свій новий флагман. Презентація очікується в США, швидше за все у Нью-Йорку.

Samsung дуже ретельно працює над тим, щоб зберегти всі подробиці про Galaxy S IV в таємниці, докладає навіть більше зусиль, ніж у випадку з нинішнім флагманом Samsung Galaxy S III. Samsung стверджує, що різниця в характеристиках між існуючим флагманом і його послідовником буде набагато більш значною, ніж Galaxy S II і Galaxy S III. Характеристики Galaxy S IV досі покриті товстим шаром таємниці, але дещо відомо — наприклад, пристрій буде мати дисплей розміром 4.99 дюймів з роздільною здатністю FullHD і акумулятор ємністю 2.600 mAh.

Як ми і повідомляли раніше, презентація Samsung Galaxy S IV повинна пройти через пару тижнів після презентації HTC One. Презентація основного конкурента Galaxy S IV пройшла днями, так що всі припущення і чутки збуваються.