У мережі з’явилися перші знімки потенційної новинки від Samsung.

Перші знімки нового планшета Samsung Galaxy Note 8.0, який, найімовірніше, покажуть в ході виставки Mobile World Congress в лютому, з’явилися в мережі. Швидше за все новинка від Samsung буде позиціонуватися як конкурент iPad Mini. Судячи по знімку, новий Galaxy Tab 8.0 являє собою великий, просто гігантський Galaxy Note II. Але така філософія Samsung в плані дизайну — всі пристрої виконані в єдиному стилі, заданому Samsung Galaxy S III.

Що стосується характеристик, то на сьогоднішній момент відомо, що пристрій буде мати дисплей з роздільною здатністю 1280х800 пікселів. В якості операційної системи виступить по всій видимості Android 4.2 Jelly Bean. Galaxy Note 8.0 буде оснащений чотирьохядерним процесором частотою 1.6 ГГц, 16 або 32 ГБ вбудованої пам’яті з можливістю розширення (microSD слот), 5-мегапіксельною основною і 1.3-мегапіксельною фронтальною камерами. Ємність акумулятора повинна скласти 4,600 mAh.

У цілому характеристики краще, ніж у iPad Mini. Але і дата виходу майже на півроку пізніше. Дочекаємося Mobile World Congress і дізнаємося подробиці.

Джерело