Поряд з Samsung Galaxy S IV смартфон HTC M7, або як його ще називають HTC One — одна з обговорюваних моделей смартфонів, які незабаром очікуються у продажу.

Безсумнівно, деяких споживачів, що мають в даний момент смартфон флагманського рівня, такий як, наприклад, Samsung Galaxy S III або HTC One X потягне після виходу новинок від Samsung і HTC в салон зв’язку або в магазин електроніки. І вже тут двох виробників чекає серйозна боротьба за споживача. За чутками, обидва пристрої повинні вийти з різницею в пару тижнів.

HTC M7, швидше за все, замінить на ринку флагман HTC One Х. І це цілком можливо, враховуючи, що новий смартфон очікується з дисплеєм Full HD роздільною здатністю 1920х1080 пікселів, нову камеру, збільшена кількість вбудованої пам’яті і ємність акумулятора.

Найголовніші чутки, що стосуються HTC M7 ми зібрали в одній статті

Дата виходу HTC M7 (HTC One)

З чуток, новинка від HTC повинна з’явитися зовсім скоро. 19 лютого компанія проводить заходи в Нью-Йорку і Лондоні, на одному з яких HTC повинна представити модель M7.

Однією з причин такого раннього виходу може послужити прагнення HTC випустити на ринок свою флагманську модель раніше, ніж це зробить Samsung. Іншою причиною — покупці не хочуть чекати занадто довго виходу вже анонсованого пристрою.

UPD. HTC One представлений 19 лютого.

Поліпшена камера

Нинішній флагман від HTC — модель One X має одну з кращих камер в своєму класі, що конкурує з камерою iPhone 4S. Камера в новому HTC M7 обіцяє бути ще кращим і знову стати однією з кращих в класі.

За деякими даними даними, HTC M7 буде мати 13-мегапіксельну камеру. В її основі лежать три 4.3 мегапіксельних сенсора, що працюють разом для отримання більш чіткої картинки.

HTC Sense 5

Довгий час компанія НІС намагається впроваджувати в свої пристрої користувальницький інтерфейс власної розробки під назвою HTC Sense. Останньою версією є на даний момент HTC Sense 4+ яка, за оцінками власників апаратів HTC є кращою версією користувальницького інтерфейсу від HTC.

Sense 5, за чутками, буде включати в себе новий екран блокування, а також додадуться нові налаштування. Цілком можливо, що з’явиться новий погодний віджет.

Збільшений термін роботи від акумулятора

Одним з головних недоліків HTC One X було нетривалий час роботи на одному заряді акумулятора. Користувачі відчули незручності при використанні пристрою. Вихід One X+ трохи змінив ситуацію, надавши акумулятор більшої ємності, але кардинально ситуацію це не виправило.

HTC M7 обіцяє мати на борту акумулятор ємністю 2,300 mAh. А це означає, що час роботи від одного заряду повинно помітно збільшитися. Цьому має посприяти і новий інтерфейс HTC Sense, згаданий в статті. Будемо сподіватися, що чутки про збільшеній ємності акумулятора підтвердяться.

Будемо очікувати швидкого виходу HTC M7 (HTC One), адже через короткий час, за всіма канонами, повинен вийти і Galaxy S IV.

Джерело