Nokia анонсувала сьогодні оновлення операційної системи Windows Phone до версії 7.8.

Оновлення отримають пристрої серії Lumia 510, 610, 710, 800 і 900. Компанія оголосила, що Windows Phone 7.8 вже встановлюється на Nokia Lumia 510. Nokia пояснює, що платформа пройшла розширене тестування і готова для встановлення на користувача пристрою, а користувачам вищеозначених пристроїв потрібно почекати близько трьох тижнів — це максимальний термін очікування.

Оновлення Windows Phone 7.8 додає пристроїв Lumia безліч потрібних можливостей, найочікуваніша з яких — оновлення стартового екрану. Користувачам буде доступно зміна розміру «плиток» ярликів додатків в Windows 8: маленькі, середні та великі. Також з’явилося більше колірних рішень стартового екрану і нових рішень для заблокованого екрану. Наприклад при заблокованому екрані можна виводити зображення дня з пошукової системи Bing.

Встановити оновлення можна за допомогою програми Zune для Windows або Windows Phone app для Mac OS.

На жаль, швидше за все Windows Phone 7.8 виявиться останнім оновленням операційної системи Windows Phone 7, так як оновитися до Windows Phone 8 не вдасться. Доведеться задовольнятися тим, що пропонує оновлення або міняти апарат на новий, підтримує Windows Phone 8, наприклад Nokia Lumia 920 або HTC 8X.

Джерело