Минулого тижня компанія Apple представила оновлення операційної системи iOS 6.1 для своїх пристроїв — iPhone, iPad і iPod Touch. Це перше значне оновлення з моменту запуску iOS 6 у вересні минулого року.

iOS 6 отримала величезний інтерес серед користувачів пристроїв Apple і, відповідно, була завантажена і встановлена багатьма. В даному огляді ми розглянемо, як нова система веде себе на новому пристрої — iPhone 5. Цим гаджетом в Росії вже обзавелися багато, так що стаття повинна вийти цікавою для широкого кола читачів.

З моменту релізу бета-версії iOS 6.1 у 2012 році користувачі перебували в очікуванні, коли ж вийде нарешті стабільна версія. Інші спробували iOS 6.0.1 і iOS 6.0.2, зіткнулися з великими труднощами і вирішили також як і інші чекати значущого апдейта.

Всі сподівалися, що нарешті з’являться нові керуючі елементи плеєра на екрані блокування, зникнуть проблеми зі слабким Wi-Fi сигналом і довільними перезавантаженнями, якими, до речі, страждав не тільки iPhone 5.

І ось нарешті настав той момент, коли користувачі дочекалися стабільній версії iOS 6.1. Якщо бути точніше, то настав він у вівторок, 29 січня.

Нові можливості iOS 6.1

iOS 6.1 — перше оновлення iOS, дійсно внесло значні зміни в систему. Але як ці зміни відбилися на функціональності, наскільки зручніше стало користуватися iPhone 5? На це питання ми і спробуємо відповісти.

Apple Maps

Apple включила в оновлення Apple Maps — додаток, яке було зустрінуте бурею негативу серед преси. Багато хто вже встановили Google Maps на свої пристрої і користуються цими картами, інші користуються і тим і іншим додатком. На нашу думку, Google Maps виглядає краще.

Apple поліпшила підтримку Apple Maps — тепер, якщо потрібно надіслати повідомлення про проблеми в службу підтримки, потрібно провести пальцем в правий нижній кут і кнопка відправки повідомлення з’явиться. Це не говорить, що додаток тепер буде використовуватися для повідомлення про помилки, але, враховуючи минулий досвід, ця кнопка не завадить.

Клавіші плеєра на екрані блокування

Екран блокування iOS 6.1 змінився. На ньому, нарешті, з’явилися контролери плеєра, з допомогою яких на заблокованому пристрої можна управляти своїм плейлістом, змінюючи пісні або перегортаючи чергову главу аудіокниги.

Сигнал Wi-Fi

У iOS 6.1 виправлений баг зі слабким прийомом сигналу Wi-Fi. Тепер з’єднання стабільно і пристрій приймає сигнал добре. Інтернет без втрат;)

Нетривала «життя» акумулятора

Дана тема стала однією з найбільш обговорюваних на всіляких форумах, що стосуються iPhone і продукції Apple. Багато користувачів заявили, що акумулятор став швидше розряджатися після установки апдейта iOS 6.1. На жаль, апдейт не обійшовся без проблем — акумулятор раніше розряджається дуже швидко.

Довільна перезавантаження

Однією з головних проблем вийшов iPhone 5 стала проблема численних довільних перезавантаження пристрою.

Після виходу iOS 6.0.2 проблема не зникла, але кількість її виникнення помітно зменшилася. Оновлення iOS 6.1, будемо вірити, що остаточно позбавило користувачів iPhone 5 від довільних перезавантаження пристрою.

Стабільність роботи додатків

Часто після виходу апдейтів iOS додатки, встановлені на користувацьких пристроях, починають працювати нестабільно. Цього не трапилося після виходу iOS 6.1 — більшість найбільш популярних додатків, таких як Facebook, Mail, Contacts або Google Chrome працюють також, як і працювали до установки оновлення.

Наступним оновленням iOS може стати iOS 6.1.1. Можливо воно буде перехідним від iOS 6 до нової системи iOS 7, яку, цілком можливо, ми побачимо на iPhone 5S, який за чутками повинен вийти у першому кварталі 2013 року, що малоймовірно, за іншими — влітку. Цілком імовірно, що iOS 7 буде представлена на Apple Worldwide Developers Conference (WWDC) 2013 в червні.

Джерело