На ньому Apple готова представити нове покоління iPhone.

У мережі з’явилося безліч чуток і спекуляцій на тему майбутнього заходу, однак сьогодні в компанії Apple розвіяли всі чутки і призначили точну дату заходи. У компанії почали розсилати запрошення на подію в Купертіно, яке відбудеться 10 вересня.

Найбільш цікаво буде дізнатися про двох пристроях, про яких у мережі з’явилося найбільше чуток — це звичайно ж iPhone 5S and iPhone 5C (так званий «бюджетний» iPhone). Якщо все чутки виявляться правдою, то iPhone 5S отримає сканер відбитків пальців для поліпшеної безпеки пристрою, 12 або 13-мегапіксельну камеру зі світлодіодним спалахом, а також, можливо, третю забарвлення — золоту. Наступне покоління iPhone, мабуть, практично нічим не відрізнявся зовнішним виглядом від існуючого iPhone 5.

Для когось найбільш очікуваним є інше пристрій — iPhone 5C. Даний апарат, якщо знову ж вірити чуткам, буде виконаний з пластика у безлічі колірних рішень. Цілком можливо, що буде представлений новий iPad.

Крім «заліза» не варто забувати і про програмному забезпеченні. На майбутньому заході повинна бути офіційно представлена фінальна версія операційної системи iOS 7. В даний момент вона знаходиться на стадії бета-тестування.

Стежте за нашими новинами, ми повідомимо про новинки в числі перших.