Компанія Microsoft представила версію свого офісного продукту для iPhone, при цьому забувши про iPad.

Через місяці чуток з приводу планів Microsoft по випуску Office для iOS нарешті сталося диво, і американський монстр явив на світ свою версію продукту, але, чомусь, тільки для iPhone. Microsoft дає доступ до продукту тільки через підписку на Office 365.

Базова програма складається з 4 секцій для швидкого доступу до останніх документів, папки SkyDrive, створення документів і налаштувань. Це схоже на версію для Windows Phone з підтримкою Word, Excel і Powerpoint. Безпосередньо з самого iPhone є можливість створювати документи Word і Excel, PowerPoint створити не вийде.

Після завантаження документа в Word можна швидко переключитися в режим редагування і вносити правки. Правда деякі дії виконувати абсолютно незручно, наприклад виділяти текст. Тим не менш керуючі елементи виконані більш логічно і зручно, ніж у версії для Windows Phone. У версії для iPhone можна з легкістю скасовувати зроблені зміни і спостерігати це в реальному часі всередині документа.

Що стосується Excel, то для редагування він набагато простіше. Ви можете з легкістю виділяти клітинки, переносити їх вміст, створювати таблиці і діаграми. Також можна застосовувати базові функції, такі як автосума і сортування осередків, є можливість змінювати формули, навіть для окремих осередків.

PowerPoint вийшов найпростішим з усього пакету Office для iPhone. У ньому ви можете правити текст, приховувати і переміщати слайди. Як і було сказано вище, створювати презентації в самому додатку не можна — воно створено для швидкого редагування і перегляду безпосередньо на пристрої.

Microsoft «ув’язнив» версію для iPhone для тісної взаємодії зі SkyDrive. Всі зміни в документах синхронізуються з цим хмарним сервісом і користувач має доступ до них з веб-застосунків Office або настільних додатків Office 2013. Коли ви перший раз завантажте додаток, вам буде запропоновано придбати підписку на Office 365 або просто зареєструватися.

Підводячи підсумок можна сказати, що додаток вийшло занадто простим і створеним здебільшого для редагування документів, ніж для їх створення. Також дивує, що Microsoft не випускає версію для iPad — пристрою, яким користується більшість бізнесменів з усього світу.

Джерело