Наступний iPhone, презентація якого очікується вже цієї осені, буде в своїй базовій версії коштувати більше тисячі доларів. І ця модель стане найдорожчим айфоном з усіх, що випускалися раніше. Така ціна змушує компанію паралельно з iPhone 8 презентувати ще дві моделі, ціна яких буде виглядати більш привабливою. Про це повідомив американський журнал Fast Company, посилаючись на кілька джерел в самій Apple і її постачальників.

Дисплей преміум-класу

Причиною такого стрибка ціни стало заплановане використання OLED-дисплеїв, в яких використовуються органічні світлодіоди. Такі екрани у виробництві обходяться удвічі дорожче звичних РК-дисплеїв, які досі використовувалися на айфонах. До речі, саме з цієї причини в минулому році Samsung оголосив, що на час згортає виробництво телевізорів з OLED-екранами, так як собівартість їх у виробництві надзвичайно висока. Але при цьому розмови про айфонах з такої екранної технологією ведуться вже давно.

Розпізнавання осіб

Навколо iPhone 8 вже давно курсує безліч чуток. Гаджет, який на честь десятирічного ювілею айфона умовно називають і iPhone X, може, наприклад, отримати лазерну технологію 3D, за допомогою якої пристрій буде здатна розпізнавати обличчя свого господаря або біометричний сканер RealFace. Це може стати варіантом lkz розблокування смартфона. При цьому новий OLED-дисплей буде цілком здатний обходитися без кнопок, а також бути безрамковий.

Паралельно з iPhone 8/X з нібито 5,8-дюймовим дисплеєм повинні з’явитися і два гаджета в варіантах iPhone 7s з дисплеями 4,7 і 5,5 дюймів: менша за розмірами і вигідніше за ціною. За традицією Apple щорічно змінює номер версії, представляючи свого оновленого флагмана. Таким чином, на черзі зараз мав би бути вдосконалений iPhone 7. Але 10-річний ювілей практично гарантує те, що Apple представить цього року своїм шанувальникам повністю перероблений смартфон.