Вже на початку вересня 2016 року, а саме сьомого числа, корпорація Apple обіцяє порадувати своїх шанувальників новинкою, очікуваної вже незабаром після виходу на ринок iPhone 6S і 6S Plus. На ринок вийде iPhone 7. Так що ж нового з’явиться в новому «яблучному» смартфоні?

Насамперед це система здвоєних камер, поліпшена і перероблена клавіша Home, яка стане сенсорної, а також обіцяна Apple довгий час тому фішка з відсутністю стандартного аудіороз’єми, на заміну якому прийде стандартний Lightning.

Як і в попередніх моделях компанії, новий iPhone вийде в двох модифікаціях — 7 і 7 Plus. Перший отримає 4.7-дюймовий дисплей з технологією Retina, другий — такий же, але вже з діагоналлю 5.5 дюймів. Порівняно з попередниками нові смартфони від Apple розміри не поміняють. Зміниться тільки зовнішній вигляд, апаратна і програмна начинки. Крім того, компанія прибере з тильного пристрою антени, які зараз виглядають як дві білі смуги.

Перейдемо до основних нововведень. Здвоєна камера (dual-camera system), якій, до речі, буде оснащуватися тільки старша модель 7 Plus, за словами тестерів, до яких потрапив новий смартфон, дозволить отримати більш чіткі знімки, мають більш насичені кольори і відтінки. Особливо це позначиться на фотографіях, зроблених при низькій освітленості. До того ж здвоєна камера дозволить поліпшити чіткість і якість знімків, зроблених на зумі.

Алгоритм роботи нової кнопки Home буде аналогічний роботі трекпеда на нових моделях MacBook. Вона стане сенсорної і буде реагувати на силу тиску, прикладене до неї користувачем смартфона.

Як ми і писали вище, в iPhone 7 Apple позбавиться від аудіороз’єми, віддавши перевагу Lightning. Користувачі нових пристроїв тепер мають два виходи — або слухати музику через навушники, приєднувані до Lightning, або використовувати для прослуховування музики та перегляду фільмів Bluetooth.

IPhone 7 і IPhone 7 Plus будуть працювати на чіпсеті A10 під управлінням iOS 10/